Oceny Alfa Romeo GT II

Oceny Alfa Romeo GT II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Alfa Romeo GT II

~Anon
Alfa Romeo GT II
Jest dokładnie tak, jak ktoś napisał wyżej. Auto dla ludzi ze stylem. 3ci miesiąc nim jeżdżę i wciąż patrzę na ten wdzięk, słucham mruczenia silnika. Zawsze chciałem mieć coupe - kupiłem, nie żałuję, czy polecam? Nie, mało ich jeździ i dlatego jest egzotyczne :)
~Kuba
Alfa Romeo GT II
Naprawde godne polecenia auto. Nietuzinkowe i dajace ogromna przyjemnosc z jazdy. Naprawde ogrmna. Jesli powiem ze za kazdym razem biore Alfe w trase do Polski zamiast Ryanair'a (mieszkam w Anglii) to chyba najlepiej odda to klimat tego auta. A jak ludzie sie pytaja - czy auto sie psuje? to zawsze odpowiadam ze tak, psuje sie. Ale mnie na to stac ;-) Nasptepne auto - Brera!
~Łukasz_sier
Alfa Romeo GT II
Samochód piękny. Posiadam od paru miesięcy, w tym czasie zrobiłem nim ponad 10 tyś. km. Daje mnóstwo satysfakcji z jazdy. Początkowo chciałem kupić Hyundaia Coupe, ale po zobaczeniu Alfy i pierwszej jeździe, wziąłem go od razu. Jeśli chcesz wydać na używane coupe 15-20k PLN to strzał w 10. Udało mi się kupić zadbany model i nawet nie musiałem wydać na tzw. "pakiet startowy".
~Dudi42
Alfa Romeo GT II
Ciężko ocenić to auto bo pod wieloma względami jest beznadziejne, ale z drugiej strony przez swoje zalety sprawia że jest najdoskonalszym autem na ziemi :D Przede wszystkim jest inna, ładna i pozwala cieszyć się życiem. Przejażdżka Alfą przez górskie drogi jest jedną z tych chwil dla których się żyje ;) Dodam również że jest to moje pierwsze auto.
~Plnuker
Alfa Romeo GT II
Auto doskonale sie prezentuje, jezdzi bardzo dobrze, lekko sportowe zaciecie sprawia ze nie jest nudne i jazda cieszy.
~pafka
Alfa Romeo GT II
To jest ten typ aut które uwielbiam. Ma oczywiście wady, i to ma ich nawet całkiem sporo, ale dla mnie one są mało istotne. Mam ogromną satysfakcję z użytkowania tej Alfy.
~Vincent5
Alfa Romeo GT II
Ponadczasowa linia Bertone, ekonomiczny, trwały silnik, zadowalające osiągi i niespodzianka w postaci bezawaryjności.
~szyszak
Alfa Romeo GT II
Autko po prostu boskie. Nie przez przypadek zwą ją bella :) Silnik dynamiczny, układ kierowniczy idealny, zawieszenie mega. Wygodna bryczka, którą śmiga się po prostu świetnie.
~ante
Alfa Romeo GT II
Alfa GT - 10-30k Widok ludzi na chodnikach, którzy obracają głowy - bezcenne Widok ludzi pytających co to za samochód - bezcenne Widok ludzi pytających czy to jest to 3.2 - bezcenne
~Michał
Alfa Romeo GT II
Marzenie spełnione, Alfa GT to super auto, polecam każdemu miłośnikowi piękna Mój next car.... ALFA!!!