Ocena kierowcy - Alfa Romeo GT II

wimcia, 12 lat temu
Silnik 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Rok produkcji 2005
Alfa Romeo GT II 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Inne : auto poprostu ma wloski teperament
Układ elektryczny : zarowki ale z tym problemem dobry elektryk poradzi sobie
kocham to auto i dlugo go nie zmienie ten model trzeba poznac zeby cokolwiek o nim powiedziec dla mnie moze byc
praca plynna ziala bez problemowo
do tej skrzyni musialam sie przyzwyczaic
doskonale trzyma sie drogi niestety czuc kazda dziure ale co tu duzo mowic to nie jest auto na nasze wspaniale drogi
cofanie tym autem to cos co doprowadza do szalu..bardzo slaba widcznosc wiec czujki cofania wrecz wskazane..i nie ma tu reguly czy facet czy kobieta poprostu trzeba to opanowac
co tu wiele mowic auto w tym temacie jest ok
zima super auto nagrzewa sie szybko i nawet taki zmarzluch jak ja jest zadowolony..no a teraz zaczyna sie robic cieplo i sprawdzilam klime dla mnie super
z przodu jest dobrze wygodnie i przestronnie tyl troche ciasny ale to sportowe auto wiec jesli ktos jezdzi z rodzina polecila bym przestronniejsze auto ale tragedii nie ma
oj z tym moglo byc lepiej ale podobno ryk sportowej gt to muzyka gla ucha..slychac stukot podwozia i to troche irytuje
zluzycie paliwa jest ok miasto 6.2 trasa 5.4 max jak na takie auto nie ma co marudzic..odwiedzam tylko autoryzowany serwis i jestem zadowolona pozdrowienia dla serwisu w czeladzi..ceny nie powalaja i nie sprawiaja za jest plac i placz pomimo ze znajomi odradzali kupno tego auta ze wzgledu na czestą awaryjnosc i drogie utrzymanie,to mit ktory obalam. napisalam ze odwiedzam wiec nie myslcie ze co chwile auto nawala poprostu jestem kierowca dbajacym o auto i tyle
auto tego segmentu cenowo nie zabija..jesli sie o nie dba auto spisuje sie rewelacyjnie i mowi to kochani kobieta
nie bylo powaznych usterek

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW [l/100km]