Ocena kierowcy - Audi 100 C3 Sedan

Morimer de spid, 19 lat temu
Silnik 2.2 Turbo 200KM 147kW
Rok produkcji 1989
Audi 100 C3 Sedan 2.2 Turbo 200KM 147kW 1988-1990 - Oceń swoje auto
Autko jest naprawde super,przy swoich gabarytach może sie poszczycić naprawde bombowymi osiągami,wyposażenie mam pełne oprucz tylnych szyb el. i skóry ale welur mi to wynagradza w 99%, W tym momencie zastanawiam sie nad kupnem C4 V6, ale będzie mi żal rozstawać sie z tak pięknym i udanym autem
jest elastyczny, mimo swojego przebiegu jeżdzi sie tym autem cudownie a co najlepsze turbo dziura jest prawie niewyczuwalna,
5 biegów wskakuje szybko i płynnie,lecz ze wstecznym czasmi są problemy
napęd Quattro spisuje sie super,dodatkowo mam blokade tylnego dyferenciału co jeszcze bardziej wpływa na to że nie boje sie nim nigdzie wjechać,choć zawieszenie mogło by być niższe;-)
mam problemy z parkowaniem tyłem bo mam za wysoko kuper, dodatkowo mi zasłania widoczność fabryczny spoiler
wszystko mam pod ręką,wcześniej miałem B3 i dał bym mu o wiele niższą note,wszystko jest idealnie zrobione
klimatronik sie szybko psuje,i nie mam z niego żadnego pożytku
spokojnie można pojechać w nim na biwak w 4 osoby i nie rozbijać namiotu,lub pojechać dwójke z dziewczyną a przyjechać w trójke... ;-P
nie jest za cichy ale kiedy sie włącza turbina to odrazu wyłączam radio bo jet to dla mnie cudowny dzwięk
mam problem, z ustawieniem mieszanki paliwowo powietrznej po przez co pali mi średnio na mieście 15l,ale mój rekord spalania na który sie ukazał na kom. pokaładowym to 18,3 l/100 km
za 12 tys. zł mamy auto którego napewno niebędziemy sie wstydzić,ani na światłach,zostawiając z tyłu bmw,ani zajeżdzając po dziewczynę
czasamui mi sie osprzęt sypnie,ale to auto ma 15 lat...
Moje autko mimo swojego przebiegu niebierze mi oleju wcale (dolewam raz na 3 msc około 200 mililitrów)
Audi 100 C3 Sedan