Oceny Audi 100 C3

Najnowsze oceny Audi 100 C3

~Pasjonat:)
Sedan 2.3 E quattro 136KM 100kW
Audi 100 C3
Audi jest świetna pod każdym względem:)Ja lubię duże samochody:) (muscle care)więc mi się podoba:) Karoseria w ocynku więc zero rdzy:)
~mariusz kutnoaudi
Sedan 2.0 D 70KM 51kW
Audi 100 C3
porządny stary samochód, w każdej chwili wsiadam i nie boję się wyruszyć na wycieczke pow.1000 km. na jednym baku zrobię ponad 1200km.
~gruba-ryba@tlen.pl
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
Audi 100 C3
całe życie jeżdże audi wszystkie ponad 10 lat (80,100,V8) nigdy auta się nie psuły a dojeżdżałem do pracy 70km w jedną strone przez kilka lat miałem kłopot tylko z automatem w V8 ale to wina partacza który mówił że jest mechanikiem a nie umiał uszczelić wycieków- jeszcze jedna bardzo ważna żecz silniki 2.3 nie znoszą gazu - auta strzelają, kiksują obroty,wszystko sie psuje - nie słuchajcie mądralińskich gazowników wszystkie samochody jeżdżą na...
~volver1989
Sedan 2.0 D 70KM 51kW
Audi 100 C3
Cygaro to naprawdę przyjemny samochód i dla oka i dla ucha i przyjazny dla portfela. Dobrze utrzymany posłuży wiele lat, szczególnie na + zasługuje karoseria wolna od "rudej" polecam samochód każdemu kto lubi cieszyć się jazdą i ceni niezawodność i komfort.
~AVANT2.2
Sedan 1.8 75KM 55kW
Audi 100 C3
polecam auto!jest proste wdzięczne i niezawodne!!! juz kupiłem drugie c3 avant:)))
~Bodzio
Sedan 2.3 E quattro 136KM 100kW
Audi 100 C3
Auto cudowne, nie czuje się w nim zimy, quattro robi swoje a w przypadku większej zaspy jest blokada mostów. Jest to po prostu niezawodna limuzyna. Polecam to auto ludziom, którzy zwracają uwagę na komfort jazdy
~rezerwataktyczna
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Audi 100 C3
Auto przestronne, duże wnętrze, praktycznie bezawaryjna obsługa to na pierwszy strzał przychodzi do głowy, lecz można by wymieniać długo... najważniejsze że nigdy mnie nie zawiodło na trasie i zawsze wróciłem do domu.
~Krzysiek
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Audi 100 C3
Czuje do tego autka sentyment. Moj egzemplarz mial te zalete ze byl bezwypadkowy - co w polaczeniu z cynkowanymi blachami sprawilo, ze nie bylo na nim sladu rdzy!!! super utrzymany. jesli sie dba o ten samochod to naprawde moze sluzyc dlugo.
Dziennik kosztów dla Audi 100 C3
11,0
14,5
~Patryk
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Audi 100 C3
Samochód dobrze wykonany , duzo przestrzeni, wygodne i niezawodne, pancerne podzespoły i blacha w ocynku. Części latwo dostepne. Jeśli się wymienia wszystko na czas auto odwdziecza się niezawodnością przez długie lata. Przy 115 KM nie jest to demon predkosci ale u mnie dawała radę nawet z laweta. Stanowczo nie polecam montowac gazu! Częste regulacje a i tak czasem strzela po dolocie. Obecnie trudno znaleźć coś w dobrym stanie bo auto ma około...
~blau_@op.pl
Avant 1.8 KAT 90KM 66kW
Audi 100 C3
Miałem Audi 100 1990r, 1,8 mechaniczny wtrysk, 90KM 285000 REWELKA, założyłem gaz to max prędkość osiagał 205km/h na gazie!!! kto mi pokaże takie drugie auto??? Pierwszy tłumik, sprzęgło, skrzynia biegów. Poza drobnymi naprawami typu klocki, tarcze, płyny, paski, wachacze, przednie amory...poprostu miodzio...POLECAM teraz szukam nowszej C4 albo A6. Pozdrawiam