Ocena kierowcy - Audi 100 C3 Sedan

Silnik 2.3 E quattro 136KM 100kW
Rok produkcji 1989
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Audi 100 C3 Sedan 2.3 E quattro 136KM 100kW 1986-1990 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik jest niezawodny:) Karoseria jest w ocynku więc jeszcze lepiej:)
Audi jest świetna pod każdym względem:)Ja lubię duże samochody:) (muscle care)więc mi się podoba:) Karoseria w ocynku więc zero rdzy:)
Silnik pracuje tak jak należy. Nie ma z nim żadnych problemów, ma dużo mocy. Po przekroczeniu 3,5 tyś obrotów dostaje powera!!:) Przez te lata co ją posiadam z silnikiem nie było żadnych problemów.
Skrzynia jest bezawaryjna. Z łatwością zmienia się biegi.
Quattro samo mówi za siebie. Samochód sam wchodzi w zakręty,nawet przy dużych prędkościach. Nie raz ktoś próbował się ze mną mierzyć teoretycznie nowszymi i lepszymi samochodami, ale to tylko teoria. Na zakrętach ja nie odpuszczałem a niestety auta bez tego napędu muszą zwolnić więc zawsze jestem pierwszy:)
W audi jest dobra widoczność. Jeździłem wieloma samochodami i akurat w tej audi jest dobra widoczność.
W zimę jest ciepło:) szybko się nagrzewa:) Jednak minusem w mojej niuni jest to że nie ma klimatyzacji.
Audi jest bardzo wygodne. Jest bardzo dużo miejsca z przodu jak i z tyłu.
Silnik dopiero słychać na wyższych obrotach, czyli około 3 tyś. Ale nie wiem czy to nie wina uszczelek bo są już stare.
Powiem tak jak na ten silnik to spalanie jest moim zdaniem małe:) Na trasie pali 12-13L gazu przy prędkości 100-120 km|h:) ale jeśli ktoś lubi szybką jazdę po wyżej tej prędkości to spalanie będzie 15-16L. W mieście spalanie w granicy 16L gazu. Co do części to są drogie ale auto jest bezawaryjne:)
Audi 100 c3 2.3E quattro jest drogie:D i rzadko spotykane:) Niemcy zrobili doskonały samochód:)
Nie zawiodło mnie ani razu:)
Nie miałem żadnych poważnych usterek:)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.3 E quattro 136KM 100kW [l/100km]

12,0