Oceny Audi 100 C4 Sedan 2.3 E 133KM 98kW 1990-1994

Najnowsze oceny Audi 100 C4 Sedan 2.3 E 133KM 98kW 1990-1994

4,1
~Marcin
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Jeżeli ktoś szuka auta wygodnego i np. w aucie klasy kompakt czuje się przytłoczony to polecam to auto, myślałem na początku nad BMW E34 520 lub Mercedesem W124 2,6 kat i oglądałem głównie te auta i mercedes w tej cenie za dużo rdzy dawał w gratisie natomiast BMW przeważnie miało zamiast tłumika jakieś rury niczym broń młodzieży ze sztachet party i przyciemniane szyby (BMW - BOLID MŁODZIEŻY WIEJSKIEJ)choć bywają naprawdę utrzymają jak klasyki....
~dave236
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Silnik 2.3 o mocy ok 170 KM. Jazda na gazie i automacie- ekonomiczność i komfort, dosyć duży bagażnik, pomimo butli za tylną kanapą. Posiadam hamulce brembo i porządne wysokie zawieszenie, doskonałe na miejskie chodniki i w gorszy teren. Przyciemnione szyby na tylnych bocznych szybach nie przepuszczają dużej ilości światła, dzięki czemu wewnątrz jest chłodniej w upalne dni. Dobre oryginalne głośniki- dźwięk rozchodzi się po całym wnętrzu auta....
1,6
~jontek7675
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
co chwila coś się psuje , brak mi już słów , elektryka , silnik to głowna wada , w dodatku spala gazu jak smok. Niepolecam , chyba że ktoś jest zagorzałym fanem marki i ma kase żeby wydać na naprawy 2x tyle co kosztuje ten złom.
~audi 100 c4 2.3 +lpg
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Polecam wszystkim to autko;) dbajcie o regularne wymiany olei płynów. Jak założycie dobry gaz to nie będziecie narzekać tak jak ja:D a ci co mówią ze na gazie do dupy chodzi to widac ze maja gaz za 1000zl:/ pozdro dla nich!!
~magic
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Auto doskonałe dla kogoś kto musi często robic długie trasy, dość znaczne spalnie rekompunsuje niezawodność i niskie pozostałe koszty eksploatacyjne, niestety nie jest idiotoodporne i najwięcej szkody moga w nim zrobić: pseudomechanik, nieodpowiednia instalacja LPG (tolerują tylko sekwensa), oraz nierozsądny właściciel, ma pancerne zawieszenie wytrzymujące nasze drogi i fenomenalną trakcję
~tomala_2
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
autko bardzo wygodne i komfortowe.jezdze 3 lata i jestem bardzo zadowolony robiac 40 tys. rocznie. gdyby nie polskie drogi to zawieszenia chyba w ogole bym nie wymienial:-) silnik ok motor 2.3 idealnie nadaje sie do gazu !
Dziennik kosztów dla Audi 100 C4 Sedan 2.3 E 133KM 98kW
12,8
~a.pintszerpoczta.onet.pl - [adrian100c4]
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Markę AUDI posiadam od 11 lat.Najpierw był to model 100 C2 z 1981 roku.Teraz 100 C4 z 1992 roku.Poprostu niezawodność i tyle.Dla wtajemniczonych,marki nie trzeba zachwalać sami wiedzą "co jest pięć".A dla tych co nie są przekonani... no cóż trzeba spróbować.
~Mroziu
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Auto posiadam od roku i jestem niesamowicie zadowolony. Wcześniej jeździłem Audi80 ale to nie to samo. Gaz posiadam od miesiąca i mam problemy z przepływomierzem, wcześniej żadnych problemów. Podobno Audi C4 jest autem trudnym do przeróbki na gaz, u mnie jak narazie się to sprawdza, auto nie trzyma obrotów pomimo trzykrotnej wizyty w serwisie( podobno ten typ tak ma). Poza tym auto świetne, komfort, wyposażenie, przyspieszenie.
3,8
~MUNDI
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
AUTA MARKI AUDI TO SOLIDNA KONSTRUKCJA I WYKONANIE MIAŁEM DZIADKA MECHANIKA I ON MÓWIŁ ŻE AUDI TO JEST TO PIERWSZYM AUTEM MOIM BYŁA OMEGA (NIEZŁY KIBEL RDZA!!!) A TU NIC NIE RDZEWIEJE SILNIK WYTRZYMUJE BARDZO DŁUGO TO NAPRAWDĘ DOBRE AUTA
~zaworowa@poczta.onet.pl
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Lux auto. To już moja szósta "setka"(pierwsze C4) w przeciągu paru lat i jeszcze się nie naciąłem. Chociaż "cygarem" jeździ się trochę lepiej. Przejechałem 60 tys.km w ciągu roku bez poważnych usterek. Cena 22 tys. za samochód jest zbyt niska w porównaniu do jakości. Bardzo ciężko trafić egzemplarz w dobrym stanie
Audi 100 C4 Sedan