Ocena kierowcy - Audi 100 C4 Sedan

zaku0, 13 lat temu
Silnik 2.3 E 133KM 98kW
Rok produkcji 1993
Audi 100 C4 Sedan 2.3 E 133KM 98kW 1990-1994 - Oceń swoje auto
Inne : klasa auta jest widoczna najważniejsze dla mnie jest to aby móc komfortowo podróżować. a zapewnia mnie o tym klima.dużo miejsca,zawieszenie autko płynie,małe spalanie gazu w trasie,nie drogie części. pod kednym warunkiem trzeba dbać o nie!!!!!!!
Silnik : pogodzenie gaz-benza
Układ elektryczny : żaróweczki lubią się spalić
Zawieszenie : zawsze coś siądzie na naszych drogach
jaka na swoje 17 lat to autko jest super komfort jazdy jest niesamowity trzeba dbać i systematycznie usuwać usterki bo jak się to zaniedba to pózniej ciężko będzie to opanować finansowo.
autko stworzone do podróżowania.80-120km/h i tylko szum za oknem ale niestety cykl miejski to niesamowita męka dla tak dużego samochodu.nie miałem problemów z pracą silnika fajnie buczy o ile układ wydechowy jest sprawny.
biegi wchodzą lekko,nie sprawiają żadnych trudności wiek samochodu już powoli daje się znać przekładni,ale jak narazie bez problemóe od czasu do czsu posmarować żepke.hihi
zawieszenie super nie czuć tych holernych dziur.elementy zawieszenia nie drogie więć można sobie sukcesywnie wymieniać bo jak znamy nasze drogi to co jakiś czas coś siada.
duża szyba fotel kierowcy regulowany w dwuch kierunkach więć można sobie porządnie ustawić.
wszystko po ręką podłokietnik ,regulowany fotel, czytelne i duże zegary przełączniki po ręką i dużo miejsca co tu dużo mówić.
klima to podstawa ,więć jeśli działa to jest super.Problemy z nagrzewnicą i zaworem podciśnienia(wycieki płynu)jak dla mnie to jeden z większych bolączek tego modelu.na szczęście zamienniki tanie.
duży samochód dużo miejsca.jestem zauroczony przestrzenią w środku ,pełen komfort dla kierowcy jaki i dla pasażerów. miejsca w bagażniku b.dużo chociaż mam butle z gazem to pakuje sptrzęt narciarski do środka z nartami dla 4-osob rodziny w lecie cały sprzęt biwakowy.
w trasie poezja w mieśćie troche buczy- jak ukł.wydechowy szczelny to spoko.
spalanie w mieście duże w trasie małe ,częśći tanie naprawa jak wszędzie robocizna droga.
wiadomo marka audi jest droga i ceny w porównaniu do rówieśników o wiele wyższe ale jakoś i komfort nie do porównania.
zawsze jest coś do zrobienie to autko ma 17 lat i trzeba o nie dbać.problem z gazem ale uporałem się z tym odcinając całkowici benze jeżdże tylko na gazie.
nie miałem poważnch usterek,które uniemożliwiłyby mi jazdę.no tylko jedną spowodowaną instalają gazową a mianowicie parownikiem wymina membran i wszystko ok.bardzo mało fachowców którzy naprawde się znają na gazie.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.3 E 133KM 98kW [l/100km]

13,8