Oceny Audi 200 – wybierz generację

Najnowsze oceny Audi 200

~krystian [wałbrzych]
Sedan 2.2 Turbo 165KM 121kW
Audi 200 C3
AUDI 200 to historia,najbardziej luksusowy samochód tej marki z tamtych lat,w modelu c3 karoseria obustronnie ocynkowana tak wiec rdzy trzeba szukać pomimo że auto wyjechało z salonu w 80tych latach,części są tanie auto bazuje na popularnym audi 100 zwanym [cygaro]-dziś auto chyba bardziej dla pasjonata.
~biker1977
Sedan 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW
Audi 200 C3
swietne auto rodzinne o sportowym zacieciu - barzdo szybka limuzyna. duze i wygodne za nieduze pieniadze (zakup i utrzymanie). BARDZO OSTROZNIE DOBIERAC INSTALACJE LPG - najlepiej w ogole nie zakladac
~WhiteJack
Avant 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW
Audi 200 C3
Auto nabyłem za pare tysięcy i jak na ten przebieg spisuje się wyśmienicie, choć zaczyna sie sypac pomalutku.. trochę turbinka troche tulejki ... ale jest czym pojechac i poczuc komfort i przyjemnosc z jazdy...
~kir
Sedan 2.2 Turbo 190KM 140kW
Audi 200 C3
Mam sam takie auto jestem z niego zadowolony,no troche wiecej pali jak ekonomiczne samochody,ale to jest limuzyna i to ma prawo palic tyle ile pali nic dodac nic ujac prowadzac ten pojazd czujesz ze jedziesz czyms wyjatkowum
Sedan 2.2 20V quattro 220KM 162kW
Audi 200 C3
Uwielbiam to auto, duża wygodna i bezpieczna limuzyna, sportowe osiągi i do tego napęd na dwie osie - Jak założę wtryski gazu to jeszcze będzie ekonomiczne-dla mnie ideał!!! Pozdrawiam wszystkich właścicieli AUDI
~użytkownik audi200tq
Avant 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW
Audi 200 C3
zastanawiam się nad zmianą auta ale zawsze powstrzymuje mnie to co mają do zaoferowania handlowcy za auto porównywalne trzeba wywalić góre kasy i pilnować przed bandytami .Atak pełny luzik power aż miło słowem super!!!!
Sedan 2.2 138KM 101kW
Audi 200 C3
Jestem jak najbardziej zadowolony,kupiłem go w przeciętnym stanie(za 3500zł),drugie tyle dołożyłem i jest luz;>Nic nie nawala,jest wygodnie,szybko(190km/h),częsci duper dostępne i niezbyt drogie,auto duże-czuje się bezpieczny,dotego dobre wyposażenie(elek.szyby,zamki i pierdołki inne) Do tego dochodzi jeszcze usa design;>
~venom
Sedan 2.1 Turbo quattro 182KM 134kW
Audi 200 C3
auto kupilem przypadkowo ale jest naprawde ok. dowozi mnie tam gdzie chce jest szybkie i komfortowe. mozna wszedzie wjechac i pogonic kota nowym furakom na trasie.
~artur s.
Sedan 2.1 5 T 170KM 125kW
Audi 200 C2
bardzo fajna limuzyna za nieduże pieniądze, super klasyk
Sedan 2.2 Turbo 165KM 121kW
Audi 200 C3
Auto oceniam dobrze mój ma prawie pół miliona km i nadal jeżdzi bez zarzutu denerwują drobiazgi,elektryka jesli sie dba o to auto to można być bardzo zadowolonym!