Ocena kierowcy - Audi 200 C3 Avant

użytkownik audi200tq, 21 lat temu
Silnik 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW
Rok produkcji 1990
Audi 200 C3 Avant 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW 1983-1990 - Oceń swoje auto
zastanawiam się nad zmianą auta ale zawsze powstrzymuje mnie to co mają do zaoferowania handlowcy za auto porównywalne trzeba wywalić góre kasy i pilnować przed bandytami .Atak pełny luzik power aż miło słowem super!!!!
jeżdziłem niedawno vel satisem za 170kawałków i wydawało mi się ,że to super bryka z kopem 150km dopuki po jeżdzie testowej ok 3h ni wróciłem do swjej bryczki tylko 15km lepiej ale odjazd bez porównamia
najlepiej lubie zimy sąsiedzi przyłażą aby wyciągać ich z zasypek po pługach a w czasie powodzi w dańsku darłem poboczem i bez przeszkód dojechałem do chaty.słowem terenówka w osobówce szczególnie z blokadami mostów
dla mnie wszystko w odpowiednim miejscu
popewnym czasie przestała działać nagrzewnica ale to wina płynów do chłodnicy po wymianie wszystko wróciło do normy w zime trzeba przysłaniac chłodnice
koleś miał takie auto i wymienił na BMW 5 rodzina chciała go pobic różnica w ilości miejsca zajebista
do 140 150 całkiem znośnie potem jak to przy spidzie chałas rosnie zarówno z motoru jak i opływów powietrza
no własnie ciagnie troche kasy z portfela ale to zależy od twojej nogi instalacja gazowa tylko na wtrysku albo żegnaj przepływomierzu tak ogólnie to ekspluatuje auto pare ładnych lat i naprawde było i jest miło lubie to auto za poczucie bezpieczeństwa jakie daje
o ile o auto dbano
zawsze dotarłem nim do domu tak jak pisałem wcześniej
same jakies pierdoły ale trzeba pamiętać o przegładach i dbac o nie
Audi 200 C3 Avant