Lista ocen Audi A1 I (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kris
Hatchback 3d 1.6 TDI 90KM 66kW
powiem tak mam 180cm i jest ok wpadam w kubełkowe fotele i dobrze się siedzi jak w sportowym aucie .mając automat łatwo znaleść idealną pozycję za kółkiem auto oczywiście jest trochę ciasne i nigdy nie będzie a6 ale każdy kto wsiada po raz pierwszy jest zdziwiony bo na zewnątrz wygląda na mniejszy.siedzi się w nim jak w a3 tylko tunel środkowy jest trochę węższy.z tyłu powiem tak auto ma tylko dwa oddzielne fotele z miejscem na napoje i dobrze...
~Croft
Sportback 5d Facelifting 1.4 TFSI 125KM 92kW
Kierowca i przedni pasażer - jestem wręcz zaskoczony, bardzo wygodnie, komfortowo, przestrzeń zdecydowanie większa niż z pozoru się wydaje. Do tego nawet 5 miejsc w środku. Jednak tylna kanapa wydaje się wyzwaniem dla innych pasażerów niż dzieci, tu raczej będzie mocno ciasno. Ja nie mam jednak z tym problemu, to drugie auto w rodzinie - kupione dla 1-2 osób, a tylne drzwi to tylko dla zwiększenia funkcjonalności. Dla porządku za tą tylną...
~zine5
Sportback 5d 1.6 TDI 105KM 77kW
Mizeria ! Miejsca na nogi bardzo mało zwłaszcza z tyłu - na głowy to i z przodu i z tyłu mało - zawsze dotykam głową podsufitki a mam "tylko albo aż" 181cm :( , tunel środkowy źle zaprojektowany, wbija się w kolano kierowcy, i podłokietnik średnio użyteczny- lepiej jest z podniesionym - wtedy idzie rącznego używać. Bagażnik 270l - standard w tej klasie można powiedzieć.
~Akcent
Sportback 5d 1.6 TDI 105KM 77kW
Nic specialnego: Za nisko linia dachu, mało miejsca na głowy i z przodu i z tyłu, na nogi też, z tyłu kolana haczą o oparcia, a głowa dotyka podsufitki! Bagażnik tylko 270L :( przeciętnie wykończony i oświetlony - minus dla audi
~sławek
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Bardzo mało miejsca na głowy i z przodu i z tyłu, z tyłu dodatkowo na nogi mało miejsca- kolana pod brodą trza trzymać . Bagażnik - standardowy jak w polówie czy ibizie (bo to ta sama platforma )
~zine5
Sportback 5d 1.6 TDI 105KM 77kW
Tu jest tragedia w polo, fabi , ibizie jest lepiej , za mało miejsca na głowy i z przodu i z tyłu, na nogi też mało, bagażnik przeciętny
~Mateusz Szymański
S1 Sportback 2.0 TFSI 231KM 170kW
Dużo! Z tyłu jest ciasno na nogi ale przy tych gabarytach samochodu przestrzeń jest zaplanowana perfekcyjnie, łącznie z przestrzenią a bagażniku
~Bizon
Sportback 5d 1.6 TDI 90KM 66kW
z przodu dużo miejsca - trzeba uważać na głowę przy wysiadaniu, z tyłu optymalnie dla dzieci, psa lub niskich osób
~Pirx
Hatchback 3d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Z przodu bardzo wygodnie, ale tylko wersja ze sportowymi fotelami. Zwykłe są do niczego. Z tyły ciasno, ale to normalne w takim autku.
Dziennik kosztów dla Audi A1 I
7,2
~Józku
Hatchback 3d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Niewiele jej, ale to polo, tu nikt rodziny 5 - osobowej nie wozi.