Lista ocen Audi A1 I (20) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kris
Hatchback 3d 1.6 TDI 90KM 66kW
7-biegowy stronic jest super gładko zmienia biegi i jest naprawdę intuicyjny rzadko się myli niestety zauważasz te drobne zająknięcia pewnie dlatego ze przyzwyczaił Cię już że przez 95% czasu jest idealny choć przed power boxem zbyt często zmieniał biegi jak dla mnie .Oczywiście moja kobieta nie widzi tego dla niej jest cały czas idealna.
~Croft
Sportback 5d Facelifting 1.4 TFSI 125KM 92kW
Automat 7 biegowy - szybka, bez szarpnięć, duży komfort. Jak dołożymy tryby jazdy i zmienną charakterystykę to wszystko zasługuje na najwyższe noty. Wada : mogłaby sama przełączać na P, po wyłączeniu silnika (jak np w BMW) - ale to jedyny mały minus.
~Mateusz Szymański
S1 Sportback 2.0 TFSI 231KM 170kW
Byłaby ocena bardzo dobra, gdyby nie to że po 15 tysiącach kilometrów, skrzynia wcale nie działa perfekcyjnie. Auto potrafi zrobić "kangurka" na dwójce a biegi nie wchodzą bardzo precyzyjnie. Czyżby oszczędności?
~Stalin
Sportback 5d Facelifting 1.4 TDI ultra 90KM 66kW
Mogłaby być trochę lepsza pod względem kultury pracy. Zapewne to skrzynia z Golfa 1.6. Gdyby zmieniać biegi według sugestii komputera pokładowego to silnik byłby zamulony.
~Bizon
Sportback 5d 1.6 TDI 90KM 66kW
w przeciwieństwie do manulnej - skrzynia szybka elastyczna i daje "więcej" niż 90km - na trybie S bardzo żwawa - trzeba dbać o wymianę oleju co 60k !!
~zine5
Sportback 5d 1.6 TDI 105KM 77kW
Normalne 5 biegów jak w innych autach z grupy vw. nic dodać nic ująć działa poprawnie. lewarek nieco za nisko.
~Michał
Hatchback 3d 1.2 TFSI 86KM 63kW
Czasem mam problem z 3 biegiem bo raz na miesiąc wyskoczy ( chyba, że to ja nie umiem ich zmieniać )
~Jowita
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Jak dla kobiety chodzi leciutko. Każdy bieg wchodzi tak jak powienien.
~Pirx
Hatchback 3d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Za długie 3 ostatnie biegi. 4 jest wg obrotów do 200 5 do 250 6 powyżej 300
Dziennik kosztów dla Audi A1 I
7,2
~Rubens
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Fajna sportowa skrzynia o 6 biegach.