Lista ocen Audi A1 I (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz Szymański
S1 Sportback 2.0 TFSI 231KM 170kW
Za wysoka cena w stosunku do gabarytów auta. TRAGICZNA nawigacja jak za te pieniądze i XXI wiek. Urządzenia z androidem kładą ją na łopatki. Działa wolno, jest po prostu brzydka i archaiczna, niemal niczym nie różni się od tej z modeli Audi sprzed 10 lat - tutaj jestem w szoku. Chociaż faktem jest, że konkurencja miewa jeszcze gorsze. Bardzo dziwne biorąc pod uwagę zaawansowanie oprogramowania na głupich telefonach ...
~kris
Hatchback 3d 1.6 TDI 90KM 66kW
auto kosztuje tyle co polo czy ibiza nie jest tak duże jak fabia ale ta jakość jest naprawdę super ostatnio na wakacjach dostałem nową fabie po prostu nie wierzyłem że to niby te same aua bo niby płyta podłogowa wspólna z polo ibizą i fabią jak dla mnie to przepaść nie dajcie sobie wmówić że to to samo precyzja prowadzenia są z klasy premium a tam jak w polonezie
~Akcent
Sportback 5d 1.6 TDI 105KM 77kW
Beznadziejny ! biorąc pod uwagę: twarde plastiki wewnątrz na drzwiach (wszystko jest z jednego kawałka twardego tworzywa!!!) , mały bagażnik, ilość miejsca w środku, widoczność, sztywność zawieszenia. Czy nawet takie drobiazgi jak: oświetlenie w osłonkach przeciwsłonecznych - tu go nie ma !:(
~Croft
Sportback 5d Facelifting 1.4 TFSI 125KM 92kW
Jak wyżej „ekskluzywna fanaberia” i koszty są z poziomu dużo większych aut. Jednak i jakość jest na poziomie premium. W sumie to pewnie można taniej , można większym, można … ale można też A1, a tu chyba nie o ekonomię chodzi i oceniamy bardziej „sercem niż rozumem”.
~Stalin
Sportback 5d Facelifting 1.4 TDI ultra 90KM 66kW
Samochód ma wiele bajerów z wyższej półki, widać jakość Audi, lecz wydaje się zbyt drogi w stosunku do tego, co prezentuje. Moja wersja kosztowała tyle, co trzy "Polówki" z tego rocznika.
~Bizon
Sportback 5d 1.6 TDI 90KM 66kW
jak narazie jest bez wkładu potencialnie sprzęgło dość drogie (3k), dwu masa (1-3k) klocki tarcze tanie jak na Audi drobiazgi np. mini dekiel drogo plastiki także
~zine5
Sportback 5d 1.6 TDI 105KM 77kW
Zdecydowanie za drogo jak na takie wyposażenie - nie ma nawet lampek do makijażu i lusterek w osłonach przeciwsłonecznych !
~Michał
Hatchback 3d 1.2 TFSI 86KM 63kW
Tutaj się nie wypowiem z racji nabycia samochodu po znajomości za grosze.
~zine5
Sportback 5d 1.6 TDI 105KM 77kW
Jest wiele lepszych aut. Nawet tych starszych.
~sławek
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Za drogo w stosuku do wyposażenia.