Lista ocen Audi A1 I (13) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Croft
Sportback 5d Facelifting 1.4 TFSI 125KM 92kW
Nie mam uwag - dobrze wyciszone, wytłumione auto (plus za zawieszenie). Zarówno w mieście jak i przy znacznych prędkościach na autostradzie - nie odczuwamy dyskomfortu, zbytniego szumu, nie mówiąc już o hałasie. Najmniejszy w rodzinie ale i tu nie odstaje od „braci”. Widać i czuć, staranne wykonanie i wykończenie.
~kris
Hatchback 3d 1.6 TDI 90KM 66kW
szum kół słychać choć to wszystko zależy od opon orginalne bridgestone są beznadziejne szumią jak zimówki poza tym auto nie trzeszczy no może poza panoramicznym dachem ale po okresowym smarowaniu problem znika. jadąc powiedzmy 120km nie słychać wiatru tak jak w polo czy peugeocie 207 jestem zadowolony
~Jowita
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Jest cichutki. Czasem na światłach zastanawiam się czy silnik chodzi. Ale kiedy przyśpieszam to silnik brzmi rasowo.
~sławek
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Słychać szum opon i silnik głośna praca zawieszenia. - strasznie tłucze na nierównośćiach.
~Józku
Hatchback 3d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Ma swój gang i to jest fajne. Charakterystyczny nie rzucający sie w uszy dźwięk silnika przy ostrej jeździe.
~Akcent
Sportback 5d 1.6 TDI 105KM 77kW
Silnik słychać bo to diesel , ale jak się zagrzeje to jest lepiej , mocno słychać twarde zawieszenie i opony.
~Stalin
Sportback 5d Facelifting 1.4 TDI ultra 90KM 66kW
Słychać silnik, a przy szybkiej jeździe wiatr. Mi to nigdy nie przeszkadzało.
~Bizon
Sportback 5d 1.6 TDI 90KM 66kW
do 140kmh idealnie między 160-185 kmh słychać pęd powietrza - ogólnie ok
~zine5
Sportback 5d 1.6 TDI 105KM 77kW
Słychać mocno zawieszenie i szum opon z tyłu.
~zine5
Sportback 5d 1.6 TDI 105KM 77kW
dobre- ale psuje je diesel :( i szum opon