Ocena kierowcy - Audi A2

Silnik 1.4 TDI 75KM 55kW
Rok produkcji 2003
Audi A2 1.4 TDI 75KM 55kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Karoseria : Wygląd z Audi TT i ekonomia eksploatacji
Układ elektryczny : zawór magnetyczny czy egr
Zawieszenie : łącznik stabilizatora
Tylko lać ON i jeździć i milion km^^
super póki co igła
skrzynia biegów czasami chodzi cięzko - sporadycznie
spoko - ja lubie twarde zawiasy łącznik stabilizatora - nie kupować za 20 zeta lepiej dołożyć i za 40-50 dych wydać oszczędność na robociźnie^^
słupki przeszkadzają troche ale w tylnej widze wszystko więc nie wiem czemu narzekają, może liliputy jeżdżą i nie widzą nic.
wszystko jak w szwajcarskim zegarku plastik lux nie wiem w czym problem jak chcecie rysować to sobie kupcie rysik i tablice... więcej luzu mniej nerwów.... zmieniarka CD mnie wkurza tylko coś przerywa musze coś wymyślić...
klima super przegląd+uzupełnianie+odgrzybianie+ zawory nowe 290 zeta^^ na wyjściu 6 stopni 2 kreski na climatronic i słońce nie straszne ^^ ogrzewanie też git.
z zewnątrz wydaje sie nieduży ale niejednego klasy C zawstydzi przestrzenią w środku
wkońcu to diesel jego mać, i mruczeć musi...pamiętać osłone podsilnik z wytłumieniem założyć i sprawdzić czy poduszki pod silnikem sie nie poluzowują bo wtedy na luzie chodzi jak ciągnik^^ kwestia dokręcenie jakby co
na trasie na baku robi sie 1000 km = 42 litry po mieście z 800 km na baku sie da zrobić czy to zimą czy latem^^...cholerne światła wkońcu...
Cena zabójcza a jak ma się kase tto ma się to w nosie...mały idealny do miasta-parkowanie i w trase...
żarówki 3 na raz przód nie wiem czy to normalne heh 1 z tyłu^^Policja wyrozumiała heh - potrzebne tylko choler...torks 30 do wymiany z przodu^^ spryskiwacz - chyba pompka do wymiany 20 zeta^^...trzeba odkręcić tylko zderzak haha no jak to w nowo produkowanych samochodach pół musisz rozkręcić aby coś wymienić taktyka koncernów..barany
spoko jak na przejechanie 13 tys w ciągu 5 miechów na razie leje tylko płyny i wymieniam pierdółki - do 50 zeta max.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.4 TDI 75KM 55kW [l/100km]

3,7