Ocena kierowcy - Audi A6 C4 Avant

Silnik 2.5 TDI 140KM 103kW
Rok produkcji 1996
Okres użytkowania: 5 lat
Audi A6 C4 Avant 2.5 TDI 140KM 103kW 1994-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : Moc silnika trwałość, ekonomia, bezawaryjność.
To wyjątkowy samochód , ponadczasowy, niezwykle trwały dopracowany, szanuję ludzi którzy pracowali nad nim, jest dla mnie idealny. Silnik to prawdziwy majstersztyk, genialna trwałość, moc, ekonomia tego dziś już nie produkują (kolega na taksówce ma już ponad 800tys i remontu głównego jeszcze nie robił. Poza tym korozja mnie nie interesuje, nie konserwuje nie picuję. Polecam ten modelchoć kupić w dobrym stanie nie jest łatwo.
To jeden z największych atutów tego samochodu moc, ekonomia, niezwykła trwałość, ekonomia - chylę czoło konstruktorom.
Jak to w audi precyzyjna, biegi można przełączać małym palcem.
Nie jest to mistrz zakrętów ale trzyma się drogi jak lokomotywa na torach
Zadowalająca pomimo swoich gabarytów
Jak dla mnie bomba: prosto,bez fajerwerków, dopracowane, bardzo dobra jakość materiałów.
Wydajna klimatyzacja, dobrze grzeje także w zimę dzięki elektrycznej \"farelce\" przy nagrzewnicy.
Wszyscy mają luźno
W mercedesie z 97 roku diesel jest ciszej zdecydowanie. W audi jak zimny trochę głośny jak się rozgrzeje dźwięk 5 cylindrowego silnika sprawia że trzeba przyciszyć radio żeby posłuchać jego dźwięk
To chyba jeden z największych atutów tego samochodu 2.5 litra pali przeciętnie 6.2l kto potrafi lepiej.
To doskonałe auto pod warunkiem że miał doskonałego poprzedniego lub poprzednich właścicieli i nie cofali liczników.
Nigdy nie zawiódł mnie. Ten samochód ma już 17lat więc co jakiś czas coś trzeba wymienić.
Przez 5 lat użytkowania przejechaniu 150tys km wymieniłem: wahacze przednie, silnik nadmuchu,czyszczenie silniczków sterowania klap klimatronika, koło pasowe - to wszystko!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TDI 140KM 103kW [l/100km]

6,4