Ocena kierowcy - Audi A6 C4 Avant

Matwiej, 18 lat temu
Silnik 2.5 TDI 140KM 103kW
Rok produkcji 1996
Audi A6 C4 Avant 2.5 TDI 140KM 103kW 1994-1997 - Oceń swoje auto
TEn silnik to super sprawa. To nie jest V6 tylko 5 cylindrowa rzedowka. Super!!! Jezdzilem dokladnie 2 dni przed kupnem tego audi VW Pasatem ze 130 KM dislem na pompowtryskach i co moge powiedziec fajnie bylo ale audi chociaz starsze o 5 lat to i tak w wyciszeniu przewyzsza vw.Skrzynia super 6 i 170 km/h pali 6.5 litra.
wczesniej mial reno wiec dla mnie to normalnie super.A do tego te 6 biegow w trasie to poezja.
Mam sportowe zawieszenie wiec troszke trzesie ale komfort jazdy jest i tak wiekszy niz w wiekszosci aut.Trzyma sie drogi jak przyklejony
Kombi.Ale i tak spoko
Audi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
jest dobrze ale moglo by byc lepiej
Super super super super tyle przestrzeni to niewiem gdzie mozna znalezc chyba tylko w stodole
A tu sie zdziwilem jest ciszej niz w niejednym benzyniaku chyba ze ja trafilem na tak zadbany model.Bo silnika nawet na zewnatrz nie slychac a jak wchodzi sie na wyzsze obroty to nawet dzwiek staje si mily dla ucha.
No to to super na 10 litrach zrobilem cos kolo 130 KM przy czym 70% to miasto gdzie nie oszczedzalem a reszta to trasa przyczym ze 160 KM/H to malo gdzie zchodze. A i czesto sie zdarza 200 KM/H. Ale jak mi sie chce to zalaczam 6 bieg i 120 w trasie wtedy to bieze mi jakie 6.3 litra ropy
CEna troszke jest super ale jezeli sie trafi na niedobity model to mozn nim bedzie jezdzi jeszcze dlugi okres czasu. W srodku jak to audi normalnie super.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TDI 140KM 103kW [l/100km]

6,4