Lista ocen Audi A6 C7 Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW 2014 (4) - Ergonomia

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kazimierz
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Tutaj mam najwięcej zastrzeżeń. Po 4 latach ze starym iDrive w Bmw nawet po prawie dwóch latach MMI audi nie urzekło minie. Gładzik działa dobrze, funkcje głosowe bardzo dobrze, jednak nawigacja nie jest taka dobra jak mapy google. Musiałem zmienic telefon bo z Sony Xperią nie współpracował. Z Samsungiem OK. Najbardzie na minus zaskoczyło mnie wykończenie wnętrza gdzie pastiki osłony dołu siedzień wyglądaja jak w skodzie a skóra w miejscach...
~kierowca
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Wygodny samochód dla 4 osób z przeciętnym/średnim bagażem. Mało schowków wewnątrz (w zasadzie tylko konsola na środku - może za dużo miał poprzedni samochód), ale sporo w bagażniku. Dobre nagłośnienie (Bose), czytelne zegary, wygodna obsługa tel.
~Olo
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Tutaj Audi pokazuje klasę. Po eksperymentach ze sportowymi fotelami tym razem mam wersję podstawową i są one bardzo wygodne!. Przełączniki ustawione oznaczone i wykończone wzorowo. Regulacja kolumny kierownicy duża i łatwa.
~jezza1
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Jak do każdego samochodu trzeba się przyzwyczaić ale MMI audi jest genialne. Kokpit, multi funkcyjna kierownica i tablica zegarów to już w ogóle szczyt ergonomii.
Audi A6 C7 Avant