Oceny Audi Allroad – wybierz generację

Najnowsze oceny Audi Allroad

~miran
Audi Allroad C5
Strasznych opowieści nasłuchałem się od \"znawców\" motoryzacji.Żaden nie miał okazji siedzieć a co mówić jechać allroadem. Teraz przyznają rację że dużo się rozmawia a nie ma się pojęcia o czym się rozmawia.
~chili
Audi Allroad C5
Piękne majestatyczne auto dla konesera ale z górką pieniędzy na wydatki. Nie zawodzi, ale opieka wymaga sporo kasy. Odwdzięcza się świetną trakcją komfortem. wszystko byłoby dobrze gdyby tak wolne 10 tys włozyc w zawieszenie i silnik by juz nic nie mogło zakłócić spokoju
~x
Audi Allroad C5
Auto dobrze wykonane, duże, w miarę szybkie i wygodne. Pomimo 300 tys km przebiegu w moim aucie po zrobieniu downpipe na hamowni wyszło 252 KM (fabrycznie 250KM) i 355 NM momentu obrotowego (fabrycznie 350). Bardzo dobry i mocny silnik 2.7 biT jest podatny na modyfikacje, po programie wyszło 305 KM i 460Nm momentu, a to już niezły wynik gwarantujący przyjemność z jazdy i płynne wyprzedzanie. Jeżeli auto nie nosi śladu napraw blacharskich i...
~Danny
Audi Allroad C5
Samochód dla kolekcjonera z posiadająecgo pieniądze i czas. Nie można powiedzieć, że nie jest bezdotykowy. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że w allroad na wiele kobiecych cech. Wymaga nieco uwagi i inwestycji ale w zamian jest w stanie odpłacić sporym poczuciem bezpieczeństwa i zadowolenia. Należy uważać na zawieszenie i każde nieszczelności likwidować w zarodku.
~Red
Audi Allroad C5
Dobre solidne auto za dobra cene jedno z aut ktore maja \"dusze\", wyglada doskonale i na zewnatrz i w srodku i ma w sobie to cos, czego nie maja inne auta tej klasy
~Manago
Audi Allroad C5
Doskonałe auto ale męczy się w mieście zwłaszcza w polskich stojących korkach.
~Czop
Audi Allroad C5
Szukałem dobrego egzemplarza prawie 2 lata, ale udało się, święty gral motoryzacji zdobyty, Allroad 2,7 biturbo z końca produkcji 2004r z manualną 6-biegową skrzynią, auto mam 9mc i zrobiłem ponad 20000km więc postanowiłem coś napisać. Porównując do Forestera Turbo 177KM 2001r, którego użytkowałem 5 lat, to Allroad jest jakieś 2 klasy wyżej. Chociaż liczyłem że będzie wyraźnie lepiej przyspieszał, a przyspiesza trochę lepiej, przewaga mocy...
~tomek
Audi Allroad C5
oceniam auto jako dobre ze wzgledu na wygode i funkcjonalnosc.i choc jestem fanem BMW to wlasnie Allroad spowodowal ze na chwile odszedlem od ukochanej marki. jakosc wykonczenia jest niestety bardzo kiepska, wielkiminus za wnetrze rodem z VW powloka na elementach plastikowych odchodzi co wyglada koszmarnie. naped quatro sprawoje sie swietnie i to podstawowa zalet a poza niesamowicie komfortowym i i bardzo adapnywnym zawieszeniem pnelmatycznym.
~K
Audi Allroad C5
Reasumujac auto jak marzenie. Eleganckie, sprawne, mocne i baaaaaaaardzo wygodne.
~edward
Audi Allroad C5
jestem zadowolony ponieważ kupując to auto zebrałem możliwie dużo informacji
Audi Allroad