Oceny Audi V8

Oceny Audi V8 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Audi V8

~tygrys
Audi V8
chlopaki nie mam tego auta ale chcem kupic za pol roku ,kasa juz odlozona zakochalem sie :) chcem manual i licze na wasze rady jak tam z ta skrzynia i czy ogarnia ta moc, nie liczy sie spalanie flote mam na benzin :)
~bullson357
Audi V8
jak sie ma wysokie wymagania dałbym 4+. Przy założeniu , że poprzedni właściciel przyzwoicie dbał o to świetne auto i my też dałbym z czystym sumieniem \"6\".To prawdziwa \"księżniczka\" mocy i elegancji. Moja \"obcina\" dopływ paliwa przy 250/kmh. Gazu /zwykły , nie sekwencyjny/ nie obcina a można więcej ; eksperymwntalnie miałem koniec budzika na 280 i zapas ok. 800 rpm do czerwonego pola ale to chyba (?!) nierozsądne. Dla \"łowców...
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Audi V8
w 20 letnim samochodzie działa wszystko łacznie z klimatyzacja i wszystkimi urzadzeniami el.a włozona sonda podczas przegladu w rure wydechowa pokazała ze samochod jest w stanie spełnic z zapasem dzisiejsze wymagania dla nowych samochodów.Moze moja ocena jest wysoka,ale ja trafiłem na niezuzyty pielegnowany i dobrze eksploatowany samochod ze Szwajcarii w ktorym nakładow na poprawe jego stanu technicznegoi nie było
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Audi V8
Pierwsza luksusowa limuzyma Audi-Postarali się żeby nie ustępowała BMW lub Mercedesowi pod żadnym względem a nawet technologicznie sporo ich wyprzedzała.wystarczy wymienić że w standardzie skóra,płna elektryka,klimai wiele innych za które u konkurencji trzeba było dopłacać a dodatki typu telefon,Fax czy telewizor z vhs w latach 88-94 t coś niesamowitego
~mayster_ww
Audi V8
Genialne auto, genialny silnik, genialny układ napędowy. genialne wnętrze z idealną ergonomią i jakością wykonania nie osiągniętą do dziś przez większość firm.Moja historia motoryzacyjna obejmuje około 25 samochodów własnych oraz służbowych i z całą odpowiedzialnością stwierdzam że to najlepsze auto jakim jeździłem.
~einstein
Audi V8
To auto jest niesamowite. Sąsiedzi i znajomi posiadający młode, błyszczące fury prosto z salonu wsiadając do mojej V8 popadają natychmiast w kompleksy i zaczynają się wstydzić swoich Fordów, BM-ek, Opli itp. Niektórym tak kopara opada, że mi ich szkoda. Co w V8 było standardem wyposażenia w nowych autach nie zawsze jest dostępne nawet w opcji exstra za dopłatą. I ta legendarna jakość wykonania. Coś niesamowitego.
~siwy warszawa
Audi V8
Auto super wygoda luksus za male pieniadze .Jakosc wykonania i osiagi.Spalanie duze ale jak ktos duzo jezdzi to proponuje lpg .Ja mam niedaleko do pracy i niemusze codziennie pokonywac korkow wiec smigam sobie bez stresu.
~AUDIFAN 4,2-V8-330 .
Audi V8
Super sprawa ,pełne bezpieczeństwo , czuję się w nim pewniej jak na nogach,sprawia mi ogromną przyjemność z jazdy , napęd na cztery rewelacja , moje drugie audi i drugie quattro , doprawdy polecam , może drogie ale warto zainwestować
Audi V8
Bardzo udany samochód.Wcześniej jeżdziłem BMW735,sec 500,sec 420, passatem b5,audi s4(2.2turbo).Pod względem komfortu i osiągów bije wszystkie dotychczasowe na głowe.Bardzo wysoka szybkość max.(wg. wskazań zegara ponad 280km/h)Stosunkowo duże zużycie paliwa-500 sec spala ok 3-4 l mniej.Dobre hamulce.Wymagające przyzwyczajenia wspomaganie.Przy przebiegu 220.000 zaczeły "odzywać"się hydrauliczne popychacze zaworowe(tylko na zimnym silniku)
~maroni
Audi V8
o takim aucie zawsze mazyłem warto było tyle czekac