Oceny Audi V8

Oceny Audi V8 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Audi V8

~einstein
Audi V8
To auto jest niesamowite. Sąsiedzi i znajomi posiadający młode, błyszczące fury prosto z salonu wsiadając do mojej V8 popadają natychmiast w kompleksy i zaczynają się wstydzić swoich Fordów, BM-ek, Opli itp. Niektórym tak kopara opada, że mi ich szkoda. Co w V8 było standardem wyposażenia w nowych autach nie zawsze jest dostępne nawet w opcji exstra za dopłatą. I ta legendarna jakość wykonania. Coś niesamowitego.
~jahoo
uzywam jako 2 auto na weekend i oszczedzam go w miare mozliwosci jest super
~Brzezior
Audi V8
Jeżeli troche zadba sie o ten woz, to mozna okrazyc nim kule ziemska bez przeszkod :)
Audi V8
pomimo kilku minusow auto oceniam na piatke.podczas jazdy adrenalina skacze do gory,no i ten wyglad-czarna-"rzuca na kolana"
~..:: zeus V8 ::..
Audi V8
Aut o takim komforcie i wyposażeniu pojawiło się niewiele do tej pory. A już całkiem mało takich, które miały takiego "ducha".
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Audi V8
Pierwsza luksusowa limuzyma Audi-Postarali się żeby nie ustępowała BMW lub Mercedesowi pod żadnym względem a nawet technologicznie sporo ich wyprzedzała.wystarczy wymienić że w standardzie skóra,płna elektryka,klimai wiele innych za które u konkurencji trzeba było dopłacać a dodatki typu telefon,Fax czy telewizor z vhs w latach 88-94 t coś niesamowitego
~maroni
Audi V8
o takim aucie zawsze mazyłem warto było tyle czekac
~bullson357
Audi V8
jak sie ma wysokie wymagania dałbym 4+. Przy założeniu , że poprzedni właściciel przyzwoicie dbał o to świetne auto i my też dałbym z czystym sumieniem \"6\".To prawdziwa \"księżniczka\" mocy i elegancji. Moja \"obcina\" dopływ paliwa przy 250/kmh. Gazu /zwykły , nie sekwencyjny/ nie obcina a można więcej ; eksperymwntalnie miałem koniec budzika na 280 i zapas ok. 800 rpm do czerwonego pola ale to chyba (?!) nierozsądne. Dla \"łowców...
~K-l-o-c-u - Audi V8 Czarna Perła
Audi V8
Gangsta style troszkę niskie zawieszenie (zawadza na progach) ale satysfakcja z jazdy gwarantowana. mało popularny u złodziei ale otwartego nie radzę zostawiać :)
~P.d
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW