Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E30 Cabrio

BartHon, 17 lat temu
Silnik 320 i 129KM 95kW
Rok produkcji 1986
BMW Seria 3 E30 Cabrio 320 i 129KM 95kW 1986-1993 - Oceń swoje auto
Samochód naprawdę rewelacyjny miałemdwie sztuki BMW wszystkie z 2 litrowym silnikiem E30 i żadna z nich mnie nie zawiodla, prowadzi się reelacyjie silnik bardzo mocny i elastyczny obecnie posiadam Audi A6 i nie jezdzi sie nim tak jak tamta Beemka po mimo ze jest roznica w klasie auta i wieku ale BMW to BMW planuje kupic teraz jeszce raz E30 cabrio wiosna.
Wielki dwulitrowy silnik 6 cylindrow poprostu rewelacja pokazcie mi jakas Honde ktora ma 6 cylindrow i silnik chlodzony wiatrakiem na wale, ten odglos przy dodawaniu gazu super rzecz.....oczywiscie jeslisie dba o silnik nic sie z nim nie dzieje..
Nie mialem jeszce lepszej skrzyni biegów cos wspanialego ;)
gdy ja przywiozlem pare lat temu do Polski wymienilem caly uklad jezdny wsadzilem w to ponad 3 tys zl ale oplacalo sie , gdy ja sprzedawalem w tym roku ludzie byli zachwyceni i naprawde zdziwieni ;)
Ogrzewanie super, wentylacja rowniez nic dodac nic ujac
No to chyba jeden minus tego auta spalanie mi spalala w granicach w miescie 10l ale ja nie mam lekkiej nogi czasami wskoczyla wskasowka na 4,5tys obrotow a wtedy wciskalo w fotel ;P ale tak srednio to trzeba przyjac 10l na trasie okolo 8 przy 130km na godz(mocny silnik)
Auto nigdy mnie nie zawiodło ;) większośc usterek samemu naprawiałem.
Auto nie miało powarznych usterek ale mając je wymieniałem wszystko na bieżąco(szkoda mi tego autka)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 320 i 129KM 95kW [l/100km]

10,4