Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód BMW
Tel. (22) 228 64 00
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny BMW

~Daniel
Sedan 320 d 136KM 100kW
BMW Seria 3 E46
Ze wszystkich aut które miałem, z tego byłem najbardziej zadowolony. Przyzwoita dynamika i ekonomia za niewielką cenę.
~Mateusz
Limuzyna 528i 245KM 180kW
BMW Seria 5 F10-F11
Auto godne polecenia, mam wersję usa dobrze wyposażone komfort jazdy bardzo duży nawet z tym silnikiem auto jest żwawe i mocy mu nie brakuje ale demon prędkości to nie jest. Mało awaryjne głównie olej i klocki przez dwa lata, ciche w środku wykonanie na wysokim poziomie. Z auta jestem zadowolony spełnia założenia auto na co dzień rodzinnego i na wakacje. Mechanicznie po 210k przebiegu wszytko pracuje perfekcyjnie.
BMW Seria 3 F30-F31-F34
Nie polecam wada silnika zeby wymienić rorzad trzeba caly silnik wyciągnąć rozbierajac pol auta mialem pech na postoju zerwalo rzekomo dozywotni lancuch wedlug bmw nie mozliwe
~Miecz
Limuzyna Facelifting 320i 184KM 135kW
BMW Seria 3 F30-F31-F34
Auto mam od niecałego tygodnia ale chyba wyrobiłem sobie opinię... która jest taka, że mógłbym je polecić chyba tylko fanom marki. Samemu uważam, że ten zakup to jest moja nawiększy porażka od czasu jak wszedłem w kredyt hipoteczny we frankach. Ale do rzeczy: po przesiadce z Mercedesa C klasy w BMW 3 czuje się jak w samochodzie z lat dziewiędziesiątych. I nie zmieni tego całkiem bogate wyposażenie. Deska, zegary,obsługa klimy - w Mercu to...
~komar50
Gran Turismo 320d 184KM 135kW
BMW Seria 3 F30-F31-F34
Samochód wygodny i komfortowy, z tyłu więcej miejsca niż w serii 5. Podróż autostradą to czysta przyjemność. Nawigacja super z informacjami o korkach, mam pakiet BMW connected drive z opcjami concierge itp. Można zdalnie otwierać i zamykać samochód, włączać klimę itp.
~KarolG
Touring 525d 218KM 160kW
BMW Seria 5 F10-F11
Na auto przesiadłem się z VW Passat B7 2011 r a więc z klasy niżej i tak naprawdę z innej bajki. Zrobiłem tym autem 12000 km. Ogólnie rewelacja, jedyny jego minus to trochę mało miejsca z tyłu ale nie jest źle rodzina i koledzy się pomieszczą a mam 190 cm wzrostu i siedze wygodnie. Spalanie w moim przypadku 7,5 l/100km. Koszty przeglądu w ASO to 1.500 - 2.500 PLN więc drożej niż w przypadku VW (tam było 1.000). Samochód wcale nie musi jeździć...
~Zuchos
Hatchback 5d E87 118d 143KM 105kW
BMW Seria 1 E81/E87
Jeżdżę autem od 6 lat i jestem bardzo zadowolony zrobiłem na nim ponad 50 tyś km i żadnych poważnych usterek .No jedyny minus w aucie jaki doświadczam to mało miejsca dla osób siedzących z tyłu. Silnik dla mnie genialny ma lekką turbo dziurę ale spalanie i przyspieszenie przy pow 1700+ obr/min bardzo mi sie podoba.
~arrasb
Limuzyna 316i 136KM 100kW
BMW Seria 3 F30-F31-F34
No cóż po przesiadce z amerykańskich muscle-car wrażenia raczej mierne. Niestety posłuchałem jęczenia swojej kobiety i kupiłem F30 316i. Dla kogoś, kto lubuje się w BMW czy Niemieckiej motoryzacji - auto zapewne OK. Niestety mnie nie przekonuje wcale. Silnik zdecydowanie za słaby jak na gabaryty, komfort jazdy - dla osób do tej pory poruszających się w jakiś Europejskich wozidełkach zapewne bardzo dobry, moje wrażenia "mierne" i to...