Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E30 Sedan

Silnik 320 i 129KM 95kW
Rok produkcji 1988
Okres użytkowania: ponad 6 lat
BMW Seria 3 E30 Sedan 320 i 129KM 95kW 1985-1991 - Oceń swoje auto
Kto ma lub chce mieć BMW e30 śmiało kupować ale zadbane laleczki, jak na wiekowe autko trzyma sie znakomicie, nie jest drogie w naprawach w stosunku do nowszych BMW. 7 lat temu zamieniłem Moje A6 C5 1.8T na te oto e30 i nie żałuję jest tańsze w utrzymaniu jeździ się o niebo lepiej, co do wyposażenie to auto kuleje do mojej byłej ale nie tego oczekiwałem, niezawodność tego pojazdu jest oszałamiająca sprowadziłem z niemiec z pełnym serwisem do samego końca i może dlatego nie mam z nią wiekszych problemów, jak i również nie katuję auta jak młode szczuny, BMW 320i jest przezemnie bardzo szanowane nie zostało dużo tych aut w orginalnym i dobrym stanie. Auto skazałem u mnie na dożywocię i nie mam zamiaru się z nim rozstawać. dzwięk R6 jest przepiękny mógłbym się wsłuchować godzinami. Auto służy mi do codziennej jazdy do pracy 27km w jedną stronę robi bezproblemowo, auta widać na portalach drożeją lecz widzę że niektóre wycenione są wysoko i nie wszystkie odpowiadają stanem do ceny. więc unikać takich aukcji w szczegolnosci od młodych fanów marki to auta są naprawdę bardzo wyrąbane i posklejane i próbują sprzedać swoje padło a najgorsze ze ludzie dają się nabierać na te żenujące opisy jaka to igła. tyle odemnie dałem małe info bo mnie akurat drażni ten temat. z Mojej Strony To POLECAM starego dobrego kanciaka.
Bardzo wytrzymały bezawaryjny R6 piękne brzmienie
delikatna i przyjemna redukcja.
To jest to auto wiekowe ale jeździ się niesamowicie świetnie napęd na tył daje dużo frajdy.
Prosto wszytko pod ręką
sprawuje się dobrze
Autko troche małe i ciasne ale nie mam do tego pratensji ani uwag poprstu kocham te auto
do co chce slyszeć to dzwięk Rzędowej szóstki.
tankuje lepsze paliwo do mojej małej pb 98 wychodzi w trasie z 8 na 100. w miescie zaś okolo 13 na 100 nie narzekam.
żależy jak kto patrzy na auto jak chcesz mieć kilka lat musisz się liczyć z wkładem finanswym.
auto ma swoje lata i trzeba coś tu i tam naprawić wiekszych usterek nie sprawia.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 320 i 129KM 95kW [l/100km]

12,4