Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E30 Sedan

MT2, 15 lat temu
Silnik 325 i 170KM 125kW
Rok produkcji 1991
BMW Seria 3 E30 Sedan 325 i 170KM 125kW 1986-1991 - Oceń swoje auto
Silnik : Piękna praca i dynamika.
Super silniol, ładna sylwetka nadwozia mimo upływu czasu, no i oczywiście tylni napęd samochód jedyny i niepowtarzalny. Daje niesamowitą radość z jazdy, BMW z 6-cio cylindrowym silnikiem Das ist Das!
Spoko loko idze jak pocisk rakietowy, lac zupe i poszed. No i ten dzwiek rzedowej szostki to poprostu poezja! Tylko te delikatne klepanie zaworow w silnkach m20 troche denerwuje no i rozrzad ale prosty do zrobienia:)
100% ok, poprostu bajlando:).
W wersji Mtechnic 2.5l Cool!!!
Jak dla mnie jest rewelka nie ma problemu przy cofaniu czy parkowaniu tyłem!
Wszystko jak nalezy, przedewszystkim konsola środkowa zwrócona w kierunku kierowcy to majstersztyk projektantów tego samochodu.
W zime spoko! slabiej w lato wiadomo stare auto brak klimy, lecz mi nie przeszkadza.
Przestrzeni dla kierowcy jest pod dostatkiem jak i pasażera obok. Mniej miejsca z tylu, no nie jest to seria 7 czy Merc S600.
Wporządku!
Jak na 2.5 litra nie jest zle, ale wiadomo to nie 1.4.
Za taką cenę auto zdecydowanie godne uwagi, mimo podeszłego wieku. Trzeba tylko uważać na miny - dużo egzemplarzy jest wyeksploatowanych przez dzieci nie wiedzące, że auto służy nie tylko do palenia gum.
Jesli nie jest zdojone, praktycznie nic przy nim nie trzeba robić oprócz serwisu. Auto dość proste w budowie.
Wporzo! raz tylko pekla mi stopka od zaworow, moze dlatego ze mam podkrecony silniol na 190 kamieni(km) (zmieniony komputer+przesunięta obcinka), wymienilem i gitarka;)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 325 i 170KM 125kW [l/100km]

10,7