Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E30 Sedan

Silnik 324 d 86KM 63kW
Rok produkcji 1988
BMW Seria 3 E30 Sedan 324 d 86KM 63kW 1985-1991 - Oceń swoje auto
Silnik : Zajebi.....sty
To auto ma dusze podoba mi się strasznie i jak bym miał pieniądze kupiłbym je jeszcze raz przesiadłem się na mercedesa ale bmw też bym chcial mieć to samo co miałem jeżeli ktoś chce kupić to gorąco polecam ten samochód ma swój urok i swoich fanów model bmw serii 3 E-30 jest piekny i niczego mu nie brakuje jeżeli ktoś nie zrobi z tego auta wiejskiego tuningu jestem skory powiedzieć że każde pod względem stylistyki jest doskonałe
Kultura pracy silnika bardzo mnie mile zaskoczyła nie klekocze głośno tylko bardzo dobrze pracuje tak jak powinien spokojnie bez jakiegoś trzepania. Na pewno jest to najlepszy wolnossący diesel którego polecam każdemu bez żadnych zbędnych turbin itp. a 6 cylindrowy silnik i tak daje frajdę, nie psuje się i nie ma z nim problemów w zimę zapalał na raz nie trzeba było kręcić
Wszystko idealnie biegi wchodzą jak masełko bez zarzutu z 5 biegu ładnie się redukuje biegi się zmieniają płynnie i bez żadnych zgrzytów dla mnie bomba
Tutaj 5 mimo tylnego napędu zakręty i nierówności zbierał bardzo dobrze. sam sobie tylko 2 tylne amorki wymieniłem bo kazał sprzedający bo wymienił sobie tylko przednie a ja wymieniłem tylne na nowych rewelka na starych też nie było co narzekać trochę gorzej na dziurach było
Wszystko Ok nie daje maksimum bo w sedanie nie zawsze wszystko widać chodzi o to że dokładnie nie widać w którym momencie najlepiej się zatrzymać żeby nie zawadzić i wtedy trzeba się odwrócić tak ja widziałem wszystko nie miałem powodów do narzekania
Ok nic dodać nic ująć bardzo przestrzenne i wygodne auto
Nie miałem żadnej klimy nie miałem nic samo najzwyklejsze ogrzewanie i mi wystarczało było w zime cieplutko w lato otwierałem najlepszą wentylacje czyli okna i szyberdach i mi starczało dla wymagających klima bedzie ok chociaż w nich nie było chyba
Mi było wygodnie moi pasażerowie nie narzekali także nie będę żle opisywał autka
Wiadomo dieselek troche silnik słychać tak to w środku ok da się wytrzmać
Myślę że dobrze nie ma co narzekać wiadomo to 6 cylindrów nie bedzie palilo jak 1,4 w dieslu 5 literków na setke jemu trzeba wlać. W mieście 9-10 a w trasie 7,5 nie bede oszukiwał że 5 bo tak nie bylo
Taniocha wszystko jest warte bo warto dać 4 tyś za coś w bardzo dobrym stanie i mieć super auto można kupic i za 3 tys też się znajdzie uwaga na auta za 2 tyś kupowane od 20-latków którzy pisze że jeździli w niedziele to głupota bo tak napewno nie było
Doskonale kompletnie nic mi się nie popsuło nie miałem żadnych najmniejszych nawet najgłupszych usterek silnik niezawodny a cała budowa zawieszenia i sama karoseria bez zarzutu więc co tu narzekac
Żadna poważna mi się nie trafiła miałem pękniętą szybe kazali mi wymienić wymieniłem lecz źle mi wstawili i troche woda leciala to moja usterka:P:P ale nie dotyczy ona samego auta bo to wina tego co montował

On - zużycie paliwa dla silnika 324 d 86KM 63kW [l/100km]

8,8