Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Cabrio

EZRoller, 21 lat temu
Silnik 325 i 192KM 141kW
Rok produkcji 2000
BMW Seria 3 E46 Cabrio 325 i 192KM 141kW 2000-2007 - Oceń swoje auto
REWELACJA - MAM NADZIEJĘ ŻE BEDZIE MNIE W ŻYCIU STAĆ NA TO ABYM MÓGŁ JEŹDZIĆ TRÓJKĄ - NA OKRĄGLO - CORAZ NOWSZYM MODELEM. A STARE CHCIALBYM ZACHOWAĆ.......
bardzo dobra dynamika, cichy, bardzo płynnny. Po 80,000 KM zaczyna chałasować - ale to miły dźwięk - po takim kilometrarzu trzeba pomyśleć o sprawdzeniu paska rozrządu - napinacza przy pasku klinowym i pompie wodnej.
tip - tronic - jak na razie jest OK - ale pożyjemy zobaczymy
REWELACJA - jak każde BMW reaguje na jakikolwiek ruch kierownicy - pełna kontrola nad pojazdem
jest oki
OK - nic takiego - to przecież nie jest limuzyna
siedzenie dla kierowcy i jednego pasażera jest rewelacyjne - ale kosztem tylnych pasażerów - ale to przecież COUPE
Bardzo dobre - jednak ze względu na to iż drzwi są bez ramki - po pewnym czasie zaczyna dochodzić szum - ale spokojnie to nic takiego
well......jeżdże na Shell 99+ - polecam - 12 13 14 litrów na 100 - w zaleznosci od jazdy - ale jak na tego rodzaju samochód to nie jest źle
troche drogie - ale warto - jak kogos nie stac na nowe - to wtedy roczne od dealera w niemczech - ale spokojnie jak wejdziemy do Unii to bedzie tansze.... YEAH
to przecież BMW - a nie jakieś Reno..... albo inny wynalazek - Niemiecka solidność jest widoczna w każdym szczególe auta - posiadam starszy model BMW 325 coupe - na liczniku - 180,000 KM i chodzi bez jakichkolwiek zakłuceń - jednak należy pamiętać o serwisowaniu za granicą - np. Berlin - bo w Polsce jeszcze nie ma uczciwych mechaników - i w serwisie jedno naprawią a drugie zepsują - a trzecie wykręcą - miałem kilka takich doświadczeń - i postanowiłem jezdźić za granice - bo TAK wychodzi o wiele TANIEJ I SOLIDNIEJ.
BMW Seria 3 E46 Cabrio