Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Compact

axis<-----, 14 lat temu
Silnik 316 ti 116KM 85kW
Rok produkcji 2003
BMW Seria 3 E46 Compact 316 ti 116KM 85kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
Silnik : dynamiczny a zarazem oszczedny
swoje autko oceniam na 10 kupilem go od starszego pana w niemczech zadbany nic nie powycierane absolutnie zadnej ryski poprostu byl/jest jak nowy polecam dla ludzi mlodych naprawde warto :)
oznaczenie 316ti tymczasem silnik o pojemnosci 1.8 116km doskonale radzi sobie z tym samochodem
wszystko super zadnych zgrzytow
nic nie stuka ciesze sie ze udalo mi sie kupic samochod malo wyeksploatowany zero odglosow z zewnatrz
jakosc wykonczenia wzorowa wszystko na miejscu wkoncu to niemiecki samochod
jako iz jest to compact nie odczulem jakos braku miejsca a mam niecale 190cm przestrzen jest w sam raz bagaznik niczego sobie dobrym rozwiazaniem jest kolo zapasowe umieszczone pod podwoziem co daje wiekszy bagaznik
absolutnie zadnych odglosow nie slychac z zewnatrz podczas jazdy oczywiscie normalnej jazdy
przejechalem swoim samochodem juz ponad 6tys w ciagu 4miesiecy i powiem szczerze ze nie spodziewalem sie ze bmw z silnikiem 1.8 moze miec tak niskie spalanie jestem mile zaskoczony przy spokojnej jezdzie w miescie nie przekroczulem jeszcze 7 litrow na trasie spokojnie mozna zejsc do 5.5-6 ostatnio musialem jednak wymienic łaczniki stabilizatora z uwagi na nasze polskie drogi koszt 45zl szt
trudno muwic o niezawodnosci po 4miesiacach ale jesli bedzie tak jak do tej pory to poprostu super
jak narazie brak jakichkolwiek usterek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 316 ti 116KM 85kW [l/100km]

6,2