Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Compact

dziewczyna NIE gangstera, 20 lat temu
Silnik 320 td 150KM 110kW
Rok produkcji 2002
BMW Seria 3 E46 Compact 320 td 150KM 110kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
Jestem zachwycona i nie zaluje wyboru. Kupilam BMW 3 compact od razu jak tylko ja zobaczylam. Absolutnie pobila takie samochody jak Peugeot 306, Honda Cicic, Toyota Rav4, ktore byly w tej samej cenie!!!! sliczny w srodku i mozliwosc wyboru wszystkich dodatkow wg gustu...hmmm zadna inna firma nie jest w stanie to zaproponiwac!!! Ogromny bak + oszczednosc silnika, nawet przy mojej pracy podroznika daje mi poczucie ze na stacjach benzynowych bywam zadko. No i oczywiscie faceci na mnie zerkaja :)))
jestem zachwycona: cichy, potega dla tak malego samochodu
zrobilam blad ze nie kupilam z automatem....wymagajaca skrzynia begow :)
trzyma sie drogi niesamowicie, zakrety idelanie!
poza tym ze powiem swietnie to nic nie dodam :)
mknie zpredkoscia swiatla :)
automatyczna klimatyzacja fantastyczna, mnostwo mozliwosci ustawien, cieplo w samochodzie w 2 minuty, trzyma idealnie ustawina temperature
bardzo wygodny dla kierowcy i pasazera, Z tylu malo miejsca, bardzo malo, nawet jak dla malego dziecka
jestem zachwycona cisza :) Poza tym ma tak ustawione radio ze czym szybciej jade tym jest glosniejsza muzyczka...Fantastycznie :) I na sluch ciezko powiedziec ze to disiel
lubie szybka jazde! W trasie przy duzych predkosciah zuzywa do 6,5 litra ropy, w miescie gdzie mam frajde startujac ostro spod swiatel zuzywa do 8-9 litrow
tak jak wyzej pisalam...bylam zaskoczona cena za taki samochod!!!
doskonala jest moja 3 compact
powiem zartem...nie rozumiem pytania????
BMW Seria 3 E46 Compact