Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91

rozczarowany, 11 lat temu
Silnik 2.0 320d 163KM 120kW
Rok produkcji 2006
Okres użytkowania: ponad 6 lat
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91 2.0 320d 163KM 120kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Inne : czuję się rozczarowany, nic mnie nie zaskoczyło przeciętne wozidło bez rewelacji,
Silnik : awaryjna jednostka i osprzęt
Inne : wiele rzeczy ukrytych przez bmw - wady konstrukcyjne
Układ elektryczny
BMW wie co i kiedy powinno wymienić i zrobić a nie robi tego, wie że po 100tys należy zmienić jakąś odme, jakieś klapki ale czeka aż klient stanie na trasie i zapłąci 12tys za naprawę. Nie polecam tego samochodu. Pozytywne opinie piszą ludzie którzy nigdy nie jeździli dobrym samochodem albo jest to ich I samochód klasy \"premium\" chociać 3 to nie jest premium. Nie dajcie się nabrać na opowieść o wspaniałym BMW to przeciętny prosty samochód z dobrą blacharką ale nic więcej
Głośny, czuć że się męczy. Dużo napraw które BMW powinno zrobić na gwarancji. (Miałem przedłużoną do 5 lat) Wadu konstrukcyjne, drogi serwis. Turbina x2, sprzęgło x2, jakieś klapki kolektor itd itd generlanie na przestrzeni prawie 5 lat serwis zarobił ok 70tys zł auto kosztowało ok 130tys nowe + parę dodatków i zrobiło się 160tys i co? jak na taką cenę liczyłem na dużo większą jakość i niezawodność. Do mercedesa niestety daleko pod względem jakości i trwałości silników diesla. BMW diesla nie potrafiło nigdy stworzyć i dalej nie potrafi. To jest tak że auto pędzi te 190km/h ale czuć że to jest dużo za dużo... w mercu 240km/h i cisza spokój i najważniejsze pewność że dojedziesz a tu niestety nie. 8x BMW jechało na lawecie.....
haczy, pracuje ciężko, wyrabia się, jest też głośna, za takie pieniądze liczyłem na więcej znowu porównanie do mercedesa czy nawet audi co prawda A6 wypada lepiej niż bmw
Tu jest naprawdę dobrze ale...... te same zakręty w audi czy mercu pokonuję z taką samą albo i większą prędkośćią!!!! to o co chodzi? w bmw czuje się każdy kamień każdy ruch kierownicy i na dłuższą metę jest to męczące w mercu czy audi pije sobie redbulla i trzymam blądynkę za kolano w bmw trzymam kierownicę i owszem czuję frajdę ale... wolę to kolanko i redbulla
małe lusterka, samochód jest mały i ciasny więc \"szału nie ma\" w zakresie widocznośći zwłaszcza do tyłu, xenony szybko palące się żarniki 2x wymieniane lampy
prosty samochód i proste wykończenie, komputer pokładowy to porażka trzeba się na wciskać, przełączać kombinować żeby uzyskać jakieś informacje, kiepskie materiały rysują się
climatronic to climatronic polecam, ale awarie dmuchawy 6x w tym naprawy 3x po 1500zł, gwizd, świst ech...... bmw przez to traciło u mnie punkty dość mocno
mały, ciasny,
słychać silnik i to nie jest przyjemny pomruk ale warkot traktora - BMW kiepsko naprawdę kiepsko
6.5-9l/100 nie wiem jak ocenić chyba nie jest źle jeżdżę i 160, 190km/h
bardzo duża utrata wartośći po 5 latach strata 100tys zł to za dużo, drogie OC I AC, drogi i niekompetentny serwis. Samochód 8x na lawecie mercedes żony (250tys) i audi (420tys) mój drugi samochód nigdy nie widziały lawety a merc jest w automacie. Cieszę się że to ostatnie dni mojego bmw co prawda kupuje je kuzyn ale ja już czuję ulgę.
drogi samochód w zakupie ale utrzymanie go to koszmar, ponad 70tys w serwisie, utrata wartości ogromna. Żałuję wyboru następne na pewno nie będzie BMW.
silnik a w nim generalnie wszystko było wymieniane poza tłokami, turbina x2, kolektor x2, głowica, rozrząd - na łąńcuchu, BMW piło olej tak samo jak ja codziennie kawę czyli często i za dużo. Osprzęt silnika to porażka

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 320d 163KM 120kW [l/100km]

7,9