Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91

Konrad Kowalewicz Wrocław, 7 lat temu
Silnik 2.0 320d 163KM 120kW
Rok produkcji 2007
Okres użytkowania: 5 lat
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91 2.0 320d 163KM 120kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Porównując z silnikami VW 2.0tdi to BMW to majstersztyk z 5% awaryjnością z toyotą już minimalnie gorzej. Jakość wykonania i przywiązanie do detali BMW wygrywa roznosi konkurencje. to jest typ aut które da się lubić
Silnik przy porównaniu z Audi VW 2.0tdi 140 czy 170KM to konkurencje zostawił w tyle o lata świetlne psuje się jak toyota nie jak VW. wymieniłem termostat egr i tylko tyle olej tylko mobil1 silnik super 320d 163KM M47T2
Automat świetna sprawa a tak wszyscy przestrzegali pprzed ASB w audi przerzyłem horror z tiptronikiem ale BMW to wyższa klasa tak więc kolejny punkt dla BMKI najlepsze skrzynia automat to MB s klassa
Alfa i BMW prowadzą sie najlepiej z aut tej klasy koniec.
uzależniony w duzej mierze od opon polecam dunlop nigdy nie bridgestone turanza żadne run flaty komfort super wahacze końcówki febi lomferder meyle
Navi profesional I drive to najlepszy wynalazek dla kogoś kto duzo podrużuje na autostradze super szybka zmiana celu navi ja mam głosowe, ustawienie radia czy nawiewu wszystko super
czołówka jak w S klssie wiele mozliwosci ustawienia
jest OK mam 188cm wzrostu
doskonale z małym minusem
trasa automat z predkoscia 140km/h spalanie 5,9 l czesci cenowo jak w Audi czy Toyocie merc droższy ale to inna klasa tarcze kupujcie zimmerman Ate drogie ale tańsze bo na dłużej
Uwaga bo na 10 bmw e 90 320d (najpopularnieszy silnik) jeżdzących po Polsce 8 ma cofany licznik jest po dzwonach a salonówki to czesto uzytkowane przez hamów słoików lejących miksol czy orlen platinum bo na forum wyczytali po za tym polskie drogi paliwo przedwczesnie usmierca te auta z kolei na 10 jeżdżących w Niemczech 4 maja cofniety zegar tak więc uwaga przy zakupie można tanio kupić ale jeszcze łatwiej się naciąć nikt kto ma dobry egzempaż tanio nie sprzeda najlepiej z Belgii bez DPfa Cena jest porównywalna do konkurencji
wymieniłem termostaty bo kopcił na siwo usterka usunieta koszt 450zł z wymianą przez 250tys km to chyba dużo ? teraz mysle o wymianie łańcucha bo wiem ze napewno sie zerwie no i olej w skrzyni z filtrem obudową
teraz sie zaczną ha ha

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 320d 163KM 120kW [l/100km]