Ocena kierowcy - BMW Seria 3 F30-F31-F34 Gran Turismo

Rafał, 9 lat temu
Silnik 2.0 320d 184KM 135kW
Rok produkcji 2013
BMW Seria 3 F30-F31-F34 Gran Turismo 2.0 320d 184KM 135kW 2013-2015 - Oceń swoje auto
Warty zainteresowania dla osób aktywnych zamierzających przemierzać duże odległości autostradowe, szukających dużego, przestronnego samochodu. Oszczędny i świetnie wykonany. Co do usterek to żadnych nie zanotowałem przez okres użytkowania.
Oszczędny, świetnie współgra z 8 stopniowym automatem. Mógłby być troszkę mocniejszy zwłaszcza przy prędkościach powyżej 130km/h
Świetna, dobrze wybiera biegi a jak się chce zredukować na zakręcie to bardzo pomocne są wtedy łopatki przy kierownicy.
O lekkim zacięciu sportowym ale ciągle komfortowe. Nic nie słychać ze strony zawieszenia zwłaszcza, że felgi mają 19 cali. Co do RWD to myślę , że nie ma co się obawiać. Auto dobrze wyważone 50:50. Systemy działają bardzo dobrze. Mieszkam w terenie górzystym i nie miałem większych problemów. Zimowe wyjazdy do Włoch czy Austrii odbyły się bez obaw.
Duża możliwość dostosowania do siebie. Pomocna kamera cofania.
Wszystko pod ręką, obsługa intuicyjna.
Czy zima czy lato wentylacja działa bardzo dobrze
Olbrzymia ilość miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. 4 osoby dorosłe podróżują jak w klasie biznes!
I tutaj jest troszkę gorzej. Przy prędkościach autostradowych słychać szum powietrza z okolicy drzwi. Myślę, że to wynik drzwi bezramkowych.
Klasa premium a koszty akceptowalne, 5 letni program przeglądów w cenie.
Klasa premium musi kosztować
jak na razie brak