Ocena kierowcy - BMW Seria 3 F30-F31-F34 Limuzyna

Jakubczak Ignacy, 4 lata temu
Silnik 2.0 316d 116KM 85kW
Rok produkcji 2012
Okres użytkowania: 5 lat
BMW Seria 3 F30-F31-F34 Limuzyna 2.0 316d 116KM 85kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : bardzo wygodne auto nawet na nasze drogi
Silnik : 116KM ale jakiś jednak chyba więcej miał tych kucy od początku po odblokowaniu bez zbędnej ingerencju od razu mamy 180 choć pali nieco więcej
Najlepsze auto w swojej klasie potwierdzam opinie 90% posiadaczy zresztą jak widać opinie pozostałych na tym forum po za jedną jakiś sebix któremu pękł rozrząd co się faktycznie zdarzało w poprzednim modelu w f30 bardzo rzadko kolega kupił Toyote rok temu też mu pękł łańcuch na gwarancji walczy do dziś jest szeroko opisany temat. co do auta trzeba przyznać że jest to bardzo udana wersja stylistycznie jak i technicznie zaawansowana prowadzi się wspaniale nie ma auta w tej klasie z lepszym prowadzeniem i osiągami a w dodatku tak dobrze wykonanego. Ja swoją trójkę sprzedałem z oryginalnym przebiegiem 290.000 więc prawda ze te auta znoszą duże przebiegi przy odpowiedniej eksploatacji teraz jeżdżę 5 piątką choć trochę mi brakuje zwinności trójki moja 316 po mapie 180KM spalanie zawsze o 6l to też jest super obsługa nawigacji super czy oglądanie filmów na postoju jak to w Fkach skrzynia szybka nawet bardzo znana i ceniona z wielu aut ZF. Mysle nad zakupem Alfa romeo Gulia strasznie mi się podoba tylko wiem że BMW napewno mnie nie zawiedzie z Alfą miałem przygodę 159 fajne auto choć do np BMW serii nawet e90 wytrzymałością wypadało słabo
316D Super motor o tym oznaczeniu ponoć najlepsze z całej serii n47T
Ja polecam Automat na Jojstiku ZF najlepsza skrzynia rozwijana dopracowana do perfekcji nie to co DSG
BMW najlepszy jak dotąd
brak śladów korozji itp lakier super trwały znosi duże przebiegi i nasłonecznienie auto faktycznie wyważone doskonale
mega mam 190cm a w 3ce mam miejsce w pasacie już nie niestety ?
Auto najlepsze w swojej klasie ale drogie mimo to jest warte swojej ceny i trudno jest żałować zakupu mając tak fajne auto które cieszy i w ogóle nie męczy w trasie czy w korkach. GODNE POLECENIA JAK MAŁO KTÓRE
tanie proste w naprawach choć rozrząd z tył wymiana raz na 250tys koszt 3000tys z robocizną

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 316d 116KM 85kW [l/100km]

5,4