Ocena kierowcy - BMW Seria 3 F30-F31-F34 Gran Turismo

Borja, 7 lat temu
Silnik 2.0 320d 184KM 135kW
Rok produkcji 2015
BMW Seria 3 F30-F31-F34 Gran Turismo 2.0 320d 184KM 135kW 2013-2015 - Oceń swoje auto
Takie inne BMW. Mnie się podoba ale dla wielu wygląd jest nie do zaakceptowania. Kupiłem roczny, oczywiście na gwarancji od dealera w Niemczech. (przebieg 13750 km) Polecam takie rozwiązania, bo samochód zamiast 230 tysięcy złotych kosztuje około 170 tysięcy. Oczywiście samochód poddałem u zaufanych miłośników motoryzacji chip tuningowi. Ma teraz parametry 325D. Wcześniej był mulem pociągowym teraz czasami pobryka jak konik wyścigowy. Zmierzona moc 235 KM, 450 Nm i 7, 2 do setki. Bryka na trybie sport aż miło. Taka jazda sprawa chyba największą radochę i trzeba przyznać, że samochód prowadzi się znakomicie.
Po tuningu jest w sam raz. Wcześniej brakowało mocy.
Rewelacyjna. Co prawda mój automat to nie sportowa skrzynia biegów ale w trybie sport i po sportowych przełożeniu zmienia biegi aż miło. Nie wróciłbym już do manualnej skrzyni, chociaż jeszcze dwa lata temu uważałem, że używają ją ludzie, którzy nie mają pojęcia o motoryzacji
Jeździ się świetnie. W trybie sport fenomenalnie. Tragiczny promień skrętu.
Żadnych zastrzeżeń. Żadne słupki nie przeszkadzają, Duże lusterka boczne, dobra widoczność do tyłu i oczywiście kamery cofania.
Klasa sama w sobie. Wszystko proste i na miejscu. Żadnych zbędnych bajerów.
Jak wyżej. Wszystko super.
To powód, dla którego wybrałem ten samochód. Na roczną 5 mnie nie stać a w 3GT jest tyle samo a może nawet więcej miejsca dla pasażerów. Dla moje rodziny to optymalne rozwiązanie. Nie lubię suvów, nie lubię vanów, wybór padł na to coś.
Jest głośno a nawet bardzo głośno. W każdym razie w samochodzie za taką kasę nie powinienem czuć się na autostradzie jak podczas lotu samolotem. Jeżdżę dużo i to w zasadzie jedyny mankament.
Jak Wy ludzie jeździcie (poprzednie opinie), bo mnie pali dużo (może to ten tryb sport). Średnio 7,5, wczoraj jazda miejsce zamieszkania Czechy i z powrotem (łącznie ponad 200 km), tryb sport, ostro, spalanie 9.1
Jakość musi być i jest. Wyposażenie luxury
Żadnych. Wymieniłem już komplet klocków, choć system pokazywał, że dopiero za 5 tysięcy. Nie wiem po co te czujniki.
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 320d 184KM 135kW [l/100km]