Ocena kierowcy - BMW Seria 4 G22-23-26 Coupe

BMW Seria 4 G22-23-26 Coupe 3.0 M440d 340KM 250kW od 2021 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Inne
Inne : brak
Auto, które zrobiło szok na rynku, jest kontrowersyjne i nietuzinkowe, stąd je kupiłem, ponieważ lubię auta które robią szkok na rynku i często wywołują kontrowersję, ale jednocześnie się podobają, tak jak w bmw wielkie nerki tzw zęby bądź bóbr
wysokoprężny silnik 340 koni robi rovotę zwłaszcza momentem 700nm, przesiadka z benzyniaka (mini clubman s 2.0 192km) pozwala rzadziej odwiedzać stację, a w tych czasach to jest cenne... Jeżeli nie zależy komuś na strzelaniu z rur to preferuje wybrać ten silnik, jeżdżąc bardzo spokojnje komputer nie pokazuje 8 litrów, super !!!, nie jeżdżąc na eco pro
skrzynia w bmw jest dobra, sportowy 8mio biegowy automat robi robotę, na comforcie komfortowy na sporcie diabeł
tutaj daje 5, jak na auto które przy takich gabarytach waży prawie 2 tony, co jest trochę chore, to przez tryby nie czuć tej masy, jestem w szoku i pozytywnie zaskoczony tym autem, nie chce się z niego wysiadać jak jest precyzyjny ten układ karoserii
bardzo solidna, zabezpieczona przeze mnie
tu dam 4 ponieważ widoczność jest fatalna, ale to chyba wada każdego coupe, kamery 360 wszystko ratują
wszystko jest na swoim miejscu, jest czytelnie i nawet ten co się z malucha przesiądzie odnajdzie się tu (nie neguje poczciwego polskiego fiata)
wszystko chodzi az za szybko, jak 1 raz klime włączyłem to się aż przeziębiłem
jest bardzo dużo, 4 os bez problemu, sam jestem zdziwiony że coupe tyle pomieści, testowana 8 którą chciałem kupić tylu nie miała a 2x droższa, każdy się będzie w czwórce dobrze czuć
tu trochę na minus, auto za 447 tys katalogowo i przy 160/170 słychać szumy, ale nie ma szyb izolacyjnych, podobnie wtedy jak w mini clubman s moim poprzednim
auto na gwarancji, ale słyszałem że wada fabryczna silnika była jakaś
daje 5, auta zdrożały i warto zapłacić za takie auto tyle, tzn ja i tak mam go w leasingu
nic
nic, poza tym silnikiem ze jakas wada fabryczna niby, nie wiem, ja tego nie miałem

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 M440d 340KM 250kW [l/100km]

7,9