Oceny BMW Seria 4

Najnowsze oceny BMW Seria 4

~Bogas
Coupe 430i 252KM 185kW
BMW Seria 4
Samochód uniwersalny do jazdy samemu i z rodzina. Bardzo dobra dynamika , przyczepność , aerodynamika , wyciszenie , można je pokochać i traktować jak członka rodziny. Dużo ciekawych dodatków mperformance i tunera AC Schnitzer. Program daje 300Hp i przyspieszenie na poziomie 5.6 sekundy do 100km. Do 200 km polepsza przyspieszenie o 3 s. Warto zrobić wydech w Mg sport. Zamontować sprężyny w celu jeszcze lepszego prowadzenia na zakrętach.
~mateusz_młynarczyk
M4 Coupe 3.0 M4 431KM 317kW
BMW Seria 4
Świetnie auto. Szybkie, wygodne, pojemne jak na coupe. Przy tej mocy, spalanie na rozsądnym poziomie. Zawieszenie w trybie Comfort jak na nasze polskie drogi trochę twarde ale jeszcze do zaakceptowania. Kupiłem wersję standard z 19 calowymi felgami. Jeżeli ktoś planuje wyjazdy na tor, można wziąć wersję Competition Pack - jeszcze twardsze zawieszenie i 20 calowe szersze koła, dodatkowe 19KM i fotele o niższej masie. Dla mnie to auto do jazdy...
~Marcin
Gran Coupe 418d 150KM 110kW
BMW Seria 4
Świetne auto jeździłem różnymi ale w tym po pierwszej jeździe zakochałem się auto niesmowicie się prowadzi
Dziennik kosztów dla BMW Seria 4
8,3
11,9
~Tomasz
Gran Coupe 418d 150KM 110kW
BMW Seria 4
Auto sprawdza się wyśmienicie narazie brak usterek i oczywiście właściwości jezdne to jest to za co to cenię
~Tomek
Gran Coupe 430i 252KM 185kW
BMW Seria 4
Subiektywne odczucie... marzenie , wszystko w tym aucie odpowiada mi od początku do końca, wygląd, moc, komfort, pazur.... Auto bardzo sexi
~GASPAR
Gran Coupe 428i 245KM 180kW
BMW Seria 4
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Wybrałem ten model po wielu jazdach próbnych innymi autami i absolutnie tego nie żałuję. Prawdziwa radość z jazdy.
~KonradMski
Gran Coupe 420d 190KM 140kW
BMW Seria 4
Auto jest bardzo wygodne i ma ten efekt "WOW" ale ma sporo niedoróbek które wybaczyłbym autu kompaktowemu a nie powinny mieć miejsca w aucie klasy premium.
~Pepe
Cabrio 420d 184KM 135kW
BMW Seria 4
pięknie wygląda z otwartym dachem, proporcje zachwiane w porównaniu do coupety, w tej klasie praktycznie brak konkurencji
~weracik
Gran Coupe 428i 245KM 180kW
BMW Seria 4
Auto cudne- świetne proporcje-jest parę mankamentow ale o tym za chwilę. Generalnie na plus- auto wzbudza zaciekawienie i robi piorunujące wrażenie
~Czwórkowicz
Coupe 428i 245KM 180kW
BMW Seria 4
Wygląd, kolor Estoril Blue, M wersja robią wrażenie. Najchętniej bym nie wysiadał z niego. Nowa C klasa na początku zrobiła na mnie wrażenie. Z czasem jednak zbytnio mi się opatrzyła