Ocena kierowcy - BMW Seria 6 F06-F12-F13 Gran Coupe Facelifting

Michał Cichy, 6 lat temu
Silnik 640d 313KM 230kW
Rok produkcji 2016
BMW Seria 6 F06-F12-F13 Gran Coupe Facelifting 640d 313KM 230kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Zdecydowanie jedno z najpiękniejszych - osiągalnych dla mnie - aut, i na pewno najlepsze jakie do teraz miałem! Super luksus. Niesamowite wrażenia z jazdy, i poczucie dużego bezpieczeństwa ze względu na stabilność auta w każdej sytuacji.
Jezdziłem już różnymi dieslami marek VW CC, Mercedes E-Klasa, ale ten bije wszystkie!
Bardzo dobra skrzynia biegów. Zarówno w pełnym automacie, jak i - przede wszystkim - w trybie sport, z manualnym przełączeniem biegów manetkami!
Bardzo dobry / takie właśnie ma być BMW. Czuję bardzo dobrze drogę, nie tracąc komfortu jazdy
Na razie żadnych zastrzeżeń
Widoczność ze względu na długość i bryłę ograniczona - bynajmniej w stosunku do wszystkich innych aut jakimi w życiu jeździłem
Wszystko jest super, włącznie z fotelami / jeśli są to te komfortowe. Jedyna wada to wsiadanie i wysiadanie z auta. Jednak kto takie auto kupuje to raczej wie co robi.....
Wszystko funkcjonuje bardzo dobrze
Miejsca z przodu nie brakuje, jednak z tyłu w zależności od ustawień przednich foteli miejsca jest mniej jak w bmw 5
Bardzo dobre wyciszenie mimo bezramkowych drzwi.
Myślę że każdy wie, że kupując takie auto koszty nie są niskie. Sam zakup opon to małe autko, dodatkowe felgi to już niezłe auto. Oczywiście ubezpieczenie auta o takiej wartości też nie jest niskie.
Trudno dostać coś tak wyjątkowego za takie pieniądze / rzadko spotykane auto / A7 jeździ dużo - 6ek nie.
Na razie żadne
Na razie żadne