Oceny BMW Seria 6 (M6) – wybierz generację

Najnowsze oceny BMW Seria 6

~Piotr
BMW Seria 6 F06-F12-F13
Coupe 650i 407KM 299kW
Auto genialne, dające masę frajdy z jazdy. Moja wersja ma napęd na tył co dodatkowo zwiększa poziom adrenaliny. Nie jest to samochód na tor, ale raczej wygodny cruiser ze sportowym zacięciem. W trybie sport prowadzi sięświetnie. Zaskakuje poziomem spalania. W trasie da się zejsc nawet do 8 litrów, ale umówmy się - nie jest to auto do takiej jazdy. Średnie spalanie przy normalnej jezdzie w trybie mieszanym to u mnie 13-15 litrów. Dynamiczna...
~Zygmunt Ostrowski
Gran Tourismo 630i 258KM 190kW
Perfekcyjne auto. Wnętrze i sposób jazdy jest nieprawdopodobny. Od 9 lat wybierałem serie 7. Szóstka po przejechaniu 20 000 km mnie powaliła. Wybrałem wersje z silnikiem 2l benzyna i napędem na tył. Z doświadczenia wiem że nie ma sensu dopłacać do napędu 4x4. Wcześniejsze serie siedem miałem w x-drive. Posłuchałem porady i tym razem zakupiłem napęd na tył. Zaczynam już drugą zimę jazdy i nie odczuwam różnicy. Samochód jest tak doskonale...
~Dawid
Gran Tourismo 620d 190KM 140kW
Bardzo przestronne, rodzinne auto. Świetnie zestrojona skrzynia biegów, wyciszenie na doskonałym poziomie. Przy jeździe mniej więcej przepisowej, samochód pali na trasie 6,1L, dla mnie kosmos przy tych gabarytach, wadze 1750kg i kołach 245 przód i 275 tył. Naprawdę nie wiem jak oni to zrobili. Bez zbędnego oszczędzania przy prędkościach na trasie do 150km/h pali mi średnio ok 7L. Jestem bardziej niż zadowolony. Pomimo z pozoru słabego silnika...
~Rafal z UK
Gran Tourismo 630d 265KM 195kW
Super dużo miejsca zarazem z przodu jak i na tylniej kanapie. Polecam fotele "komfort" felgi 19' dla jeszcze lepszej wygody. Rodzinny samochód nawet z trójką dzieci jest wystarczająco miejsca w w bagarzniku. Silnik 3.0D 265km dość dobrze sobie radzi z waga w okilicach 2T. Polecam dla kogoś ktos ceni sobię wygodę, przyjemność z jazdy i premium wykończenie.
~Tomasz z Katowic
Gran Tourismo 620d 190KM 140kW
Tylko wersja z napędem na tył. Nie ma sensu dopłacać za 4x4 - 90 000. jeździłem oba wersjami. Niech bmw ludziom tłumaczy ze wersje 4x4 jezdza na tył a tylko w razie utraty przyczepności załączają się napędy!!!! Płacicie za nic..... Tymczasem napęd na tył ma obecnie takie systemy ze nie czujesz równicy!!!! Nie czuje się różnicy przy jedzie przy mokrej nawierzchni. Latem wiadomo lepiej napęd na tył bezdyskusyjnie.
~Artur
Coupe 650i 367KM 270kW
Super się prowadzi,świetne podczas wyprzedzania,b.dobrze reaguje na dotknięcie pedału gazu,wyśmienite hamulce(zmieniłem fabryczne tarcze i klocki) dlatego uwielbiam kręte trasy o małym natężeniu ruchu,dużo takich tras jest w dolnośląskim i lubuskim,gdzie mieszkam.Na autostradach można rozwinąć 200-240,i w pełni pewnie prowadzić, bo auto jest przyklejone do asfaltu,oczywiście każdy sam musi określić warunki pogodowe i drogowe.
~Michał Cichy
BMW Seria 6 F06-F12-F13
Gran Coupe Facelifting 640d 313KM 230kW
Zdecydowanie jedno z najpiękniejszych - osiągalnych dla mnie - aut, i na pewno najlepsze jakie do teraz miałem! Super luksus. Niesamowite wrażenia z jazdy, i poczucie dużego bezpieczeństwa ze względu na stabilność auta w każdej sytuacji.
~Adam
Coupe 645 Ci 333KM 245kW
Cudowny samochód. Już niedługo aut z silnikiem V8 będzie w naszym kraju "jak na lekarstwo". Jedynie do opon typu run flat mogę się "przyczepić". Przez nie komfort jazdy dużo traci. Na wiosnę wymienię na zwykłe.
~Petey
BMW Seria 6 E24
Coupe 635 CSI 220KM 162kW
Kupilem to auto na aukcji jako inwestycje i drugie auto ktore zawsze chcialem miec. Rekin jest z konca 1985, zarejestrowany pierwszy raz w 1986. Blachy wygladaly znosnie (z zewnatrz), silnik nie odpalal I stal w szopie od 5 lat.
~S. Baron
Coupe 630i 258KM 190kW
Duże i długie. Dla pasażerów z tyłu miejsce na nogi praktycznie nie istnieje. Trzeba się przyzwyczaić do kiepskiego promienia skrętu i dość lekkiego sterowania (przyzwyczajenia z E46). Co do osiągów- mieszkam w mieście więc rzadko się rozpędzam. Mimo,że jest to wersja z najmniejszym silnikiem, wydaje mi się ,że auto posiada spory zapas w razie potrzeby wyprzedzenia.
BMW Seria 6