Oceny BMW Seria 6 – wybierz generację

Najnowsze oceny BMW Seria 6

~Zygmunt Ostrowski
Gran Tourismo 630i 258KM 190kW
BMW Seria 6 G32
Perfekcyjne auto. Wnętrze i sposób jazdy jest nieprawdopodobny. Od 9 lat wybierałem serie 7. Szóstka po przejechaniu 20 000 km mnie powaliła. Wybrałem wersje z silnikiem 2l benzyna i napędem na tył. Z doświadczenia wiem że nie ma sensu dopłacać do napędu 4x4. Wcześniejsze serie siedem miałem w x-drive. Posłuchałem porady i tym razem zakupiłem napęd na tył. Zaczynam już drugą zimę jazdy i nie odczuwam różnicy. Samochód jest tak doskonale...
~Dawid
Gran Tourismo 620d 190KM 140kW
BMW Seria 6 G32
Bardzo przestronne, rodzinne auto. Świetnie zestrojona skrzynia biegów, wyciszenie na doskonałym poziomie. Przy jeździe mniej więcej przepisowej, samochód pali na trasie 6,1L, dla mnie kosmos przy tych gabarytach, wadze 1750kg i kołach 245 przód i 275 tył. Naprawdę nie wiem jak oni to zrobili. Bez zbędnego oszczędzania przy prędkościach na trasie do 150km/h pali mi średnio ok 7L. Jestem bardziej niż zadowolony. Pomimo z pozoru słabego silnika...
Coupe 635 CSi 218KM 160kW
BMW Seria 6 E24
Najładniejsze BMW, doskonałe do tuningu chociaż mnie najbardziej podoba się w wersji firmowej. Jeżdzi sie nim fantastycznie, u mnie 5 wbijam dopiero przy 220, zegar mam do 240 zamykam go i dalej sie rospędzam, jechaliśmy z kumplem obok siebie (on ma zegar do 280) i odpusciliśmy sobie przy 260 (ale jeszcze mozna było wyciagnąć). Jeśli zadowala Cie 220 koni to dość ekonomiczny jeśli chodzi o spalane. Jeśli chcesz więcej to już inna bajka....
~Tomasz z Katowic
Gran Tourismo 620d 190KM 140kW
BMW Seria 6 G32
Tylko wersja z napędem na tył. Nie ma sensu dopłacać za 4x4 - 90 000. jeździłem oba wersjami. Niech bmw ludziom tłumaczy ze wersje 4x4 jezdza na tył a tylko w razie utraty przyczepności załączają się napędy!!!! Płacicie za nic..... Tymczasem napęd na tył ma obecnie takie systemy ze nie czujesz równicy!!!! Nie czuje się różnicy przy jedzie przy mokrej nawierzchni. Latem wiadomo lepiej napęd na tył bezdyskusyjnie.
~Artur
Coupe 650i 367KM 270kW
BMW Seria 6 E63-64
Super się prowadzi,świetne podczas wyprzedzania,b.dobrze reaguje na dotknięcie pedału gazu,wyśmienite hamulce(zmieniłem fabryczne tarcze i klocki) dlatego uwielbiam kręte trasy o małym natężeniu ruchu,dużo takich tras jest w dolnośląskim i lubuskim,gdzie mieszkam.Na autostradach można rozwinąć 200-240,i w pełni pewnie prowadzić, bo auto jest przyklejone do asfaltu,oczywiście każdy sam musi określić warunki pogodowe i drogowe.
~Michał Cichy
Gran Coupe Facelifting 640d 313KM 230kW
BMW Seria 6 F06-F12-F13
Zdecydowanie jedno z najpiękniejszych - osiągalnych dla mnie - aut, i na pewno najlepsze jakie do teraz miałem! Super luksus. Niesamowite wrażenia z jazdy, i poczucie dużego bezpieczeństwa ze względu na stabilność auta w każdej sytuacji.
~Adam
Coupe 645 Ci 333KM 245kW
BMW Seria 6 E63-64
Cudowny samochód. Już niedługo aut z silnikiem V8 będzie w naszym kraju "jak na lekarstwo". Jedynie do opon typu run flat mogę się "przyczepić". Przez nie komfort jazdy dużo traci. Na wiosnę wymienię na zwykłe.
~Petey
Coupe 635 CSI 220KM 162kW
BMW Seria 6 E24
Kupilem to auto na aukcji jako inwestycje i drugie auto ktore zawsze chcialem miec. Rekin jest z konca 1985, zarejestrowany pierwszy raz w 1986. Blachy wygladaly znosnie (z zewnatrz), silnik nie odpalal I stal w szopie od 5 lat.
~S. Baron
Coupe 630i 258KM 190kW
BMW Seria 6 E63-64
Duże i długie. Dla pasażerów z tyłu miejsce na nogi praktycznie nie istnieje. Trzeba się przyzwyczaić do kiepskiego promienia skrętu i dość lekkiego sterowania (przyzwyczajenia z E46). Co do osiągów- mieszkam w mieście więc rzadko się rozpędzam. Mimo,że jest to wersja z najmniejszym silnikiem, wydaje mi się ,że auto posiada spory zapas w razie potrzeby wyprzedzenia.
~Petey
Coupe 630i 258KM 190kW
BMW Seria 6 E63-64
Auto podobalo mi sie od dobrych kilku lat, zakochalem sie jezdzac 2004/645i ktore kupil moj brat ok 3 lata temu. 630 byla wyborem pokierowanym tylko i wylacznie mniejszymi oplatami, mniejszym spalaniem itd. Po pierwszej jezdzie bylem troche zaskoczony duzym brakiem mocy w porownaniu z 645, ale cos za cos.
BMW Seria 6