Lista ocen BMW Seria 7 F01 Sedan (28)

~bobibmw
Sedan 740d 306KM 225kW
BDB auto , szybkie , komfortowe , poprzednika e65 użytkowałem przez 4 lata. Tego też tyle zamierzam . Oczywiście RWD , bez X-drive , eksploatacja trochę droga , ale w poprzedniczce to samo , komplet tarcz-klocki 5700 PLN , oleje filtry 2400pln , ubezpieczenie komplet 5600 pln ,rozrząd-łańcuch ale wymieniamy:)-3400 pln , szukałem skromnej w wyposażeniu żeby jak z e65 nie wkurzać się na elektronika , nie chciałem gadzetów , x-driva,dociągów,...
~grizzly MM
Sedan 730d 245KM 180kW
Auto jak za tą cenę mogło by mieć trochę mniej usterek, serwis za każdym razem robi raport do niemiec. Czas oczekiwania na usunięcie usterki jest bardzo długi nawet do 1m-ca co uwazam za dramat przy takiej marce.
~Mateusz
Sedan 750i 407KM 299kW
Ten samochód to coś pięknego, posiadałem już różne auta, ale ten jest chyba najlepszy, sama jazda tym samochodem to coś pięknego, przejechałem nim narazie ok. 75.000 km i auto jak nowe, cudownie się prowadzi, niesamowita dynamika, wygoda i luksus, to prawdziwe BMW..dla bardzo wielu marek nie osiągalny konkurent, czy kupiłbym Audi A8?, pewnie nie, miałem przyjemność prowadzić, ten samochód nie miał ducha i charakteru, BMW wzbudza...
1,8
~Andrzej
Sedan 730d 245KM 180kW
Auto BMW , kazde ma swoją klase ,fajnie się jeździ ,dobrze prowadzi się - i tyle dobrego ,Brak serwisu , brak gwarancji(wszystko wina użytkownika , katastrofalny serwis całościowo) od lat 90 miałem 10-15 aut BMW ale nigdy juz nie polece nie kupie bardzo nie szanują ludzi klientów na każdym kroku - widze olbrzymią różnice LEXUS -BMW
~Tomasz
Sedan 750i 407KM 299kW
Elegancja w jednym słowie. Auto okazało się strzałem w dziesiątkę. Najbardziej luksusowa limuzyna seryjnie produkowana - nic więcej mówić nie trzeba. Komfort, osiągi, prestiż.
2,7
~BMW
Sedan 740i 326KM 240kW
Samochód nowy kupiony w Polsce w salonie. Awaria turbiny ! Auto stoi juz 2 tygodnie w serwisie w Poznaniu ! (Silnik)
~FAN
Sedan 740i 326KM 240kW
BMW to BMW.Smiesza mnie te opinie ludzi: typu padla mi turbo po niecalym roku..heh to Beemka a nie jakis szajs... Ten silnik to potwor kto ma te auto naprawde zgodzi sie ze mna w 100% (Silnik)
~Paweł
Sedan 740i 326KM 240kW
Silnik jak na te czasy jest bardzo dobry,,a potencjał,ale warunek do dobry serwis na bieżąco
~Paweł

Usterki BMW Seria 7 F01

BMW Seria 7 F01 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sonny Bydgoszcz
Sedan 730d 245KM 180kW
pali bardzo mało jak na tak duże auto średnio koło 10 l ON (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
BMW Seria 7 F01 Sedan