Ocena kierowcy - BMW Seria 7 F01 Sedan

Silnik 750i 407KM 299kW
Rok produkcji 2011
BMW Seria 7 F01 Sedan 750i 407KM 299kW 2008-2012 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
auto dla cierpliwych i spokjnych ludzi. Psuje się często, niewarte swojej ceny, choć naprawdę ładne i wygodne oraz zwracające nie raz uwagę młodych ludzi. przy przebiegu 200 tys. km sypie się wszystko po kolei. Miałem wiele aut w swoim życiu lecz to bije wszelkie rekordy awaryjności.To tragedia i porażka. Jak można wyprodukować taką ładną i wygodną limuzynę , a jednocześnie awaryjną jak polonez CARO. Jeżdżę napradę spokojnie i to już druga moja siódemka f 01, bo myślałem że pierwsza to był jakiś cholerny pech - niestety obie to samo. Ale jeśli ktoś lubi jeździć z usterkami to czemu nie życzę powodzenia.
dobre osiagi ale awaryjny, wymienione wtryski, uszczelniacze zaworow, komplet odmy, i caly rozrzad,oraz alternator i vacumpompa
sam automat zf 6hp - w porzadku, bezawaryjna, wymieniony olej,
wymieniona vtg czyli skrzynia rozdzielcza-bmw-oskie X-drive, no i niestety awaryjny przedni most - wyje glosno az wstyd. No BMW - przy tej klasie auta i tym przebiegu to sa jakies jaja. Powiem ze to nie przypadek , bo tenże most takze zostal wymieniony i drugi po niewielkim przebiegu również już zaczyna wyć. Koszt mostu z wymiana 13 tys.zł !!!!!
ladna, nie rdzewieje, ladny porzadny lakier, w m-pakiecie prezentuje sie swietnie
dobra, choc mogloby byc ciut lepiej, przednie slupki troche zaslaniaja i na skrzyzowaniach bez sygnalizacji swietlnej trzeba dosc mocno wychylac sie do przodu
bardzo dobra, wszystko jest tam gdzie byc powinno, latwosc obslugi.
tutaj jest bardzo dobrze, super nawet. czterostrefowo, aktywna wentylacja foteli, dobrze działająca klimatyzacja
dużo miejsca dla wszystkich. Naprawde wygodne i duże auto nie tylko na zewnątrz , lecz także w środku.
uważam że jest ok, choć na auto tej klasy mogłoby być na 5 gwiazdek. No cóż - nie wszystko zawsze jest perfekcyjne.
koszty utrzymania wysokie, chyba że komuś nie przeszkadza szarpiąca skrzynia vtg, duże spalanie oleju, wyjący most, lub wadliwe wtryskiwacze i co chwilę zapalający się komunikat o zasilaniu paliwem, czyli krótko mówiąc - wymień wtryskiwacze za 8 tys. jeśli ktoś lubi jeździć z takimi usterkami - to koszty NISKIE !!!!!
dałem trzy gwiazdki tylko dlatego że auto jest ładne i wygodne. No i gdy przez krótki czas jak działa jak należy, to jazda nim jest naprawdę fajna-miła i przyjemna, ale to krótkie chwile, bo proszę mi wierzyć ,że samochód ten powinien kosztować połowę tego co trzeba za niego zapłacić. Niestety to prawda.
drobnych usterek brak. w tym aucie sa tylko poważne usterki, tak tak - tylko poważne usterki
jak już nadmieniłem wcześniej , w tym aucie są tylko i wyłącznie same poważne usterki, jedna za drugą. Po przejechaniu 200 tys. km. sypie się jedna rzecz za drugą. Nawet głupia laguna była mniej awaryjna. Ten samochód to porażka, istna skarbonka. Na razie naprawiłem wszystko za około bagatela - 45 tys. zł. !!!! Ciekawe co pieprznie znowu i kiedy. Wstyd BMW !!!!!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 750i 407KM 299kW [l/100km]

12,3