Ocena kierowcy - BMW Seria 7 G11-G12 Sedan Facelifting

Gregor, 3 lata temu
Silnik 3.0 745e 394KM 290kW
Rok produkcji 2019
BMW Seria 7 G11-G12 Sedan Facelifting 3.0 745e 394KM 290kW 2019-2022 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : zasieg.. bak posiada 45l.. pelne ladowanie bateri do 35 km 12 kWh koszt w niemczech 12x 0,25 € na pelnej baterii na napedzie hybrid eco pro.. na 100 km to jest ca.7 l/100...nie wierzcie opisom...na samym pradzie na pelnej bateriii..zrobicie max 30 km na prostej drodze..do pracy mam 12 km od domu..pokazuje mi 33km..po dojezdie do pracy mam 12 km fakt mam sporo pod gore z powrotem...pysta baterie laduje za darmo pod praca..niestey po 1h odlacza sie automatycznie ladowanie..:) ale majac 11km zasiegu co pokazuje komputer...spokojnie dojezdam do domu i jeszcze zostaje ca. 5 km zasiegu... to jest wszystko co napisalem to jest kwestia jazdy,zachowan,indyw. itp. auto potrafi samo podpowiedziec kiedy chamowac,przyspieszac w kwesti eco drivingu..dla mnie jest to swietna zabawa.. wiec sobie pomykam siodemeczka....pozdrawiam
Inne : zadne poki co
pelne ladowanie bateri do 35 km 12 kWh koszt w niemczech 12x 0,25 € na pelnej baterii na napedzie hybrid eco pro.. na 100 km to jest ca.7 l/100...nie wierzcie opisom...Prad srednia 30 kWh/km przy jezdzie do 100km na godzine . Na samym pradzie na pelnej bateriii..zrobicie max 30 km na prostej drodze moze 35...do pracy mam 12 km od domu..pokazuje mi 33km..po dojezdie do pracy mam 12 km fakt mam sporo pod gore z powrotem...pusta baterie laduje za darmo pod praca..niestey po 1h odlacza sie automatycznie ladowanie..:) ale majac 11km zasiegu co pokazuje komputer...spokojnie dojezdam do domu i jeszcze zostaje ca. 5 km zasiegu (powrot duzo latwiejszy z gorki ..prosta itp.)... to jest wszystko co napisalem to jest kwestia jazdy,zachowan,indyw. itp. auto dodatkowo laduje sie kinetycznie i dynamicvznie jak w normalnych hybrydach .. podczas hamowania..podczas jazdy na wprost bez ladowania czesto przelacza sie na bieg jałowy. jest mnostwo ustawien do ktorych jeczsz nie dotarłem, ale to jest dla mnie tylko samna przyjemnosc poznawania samej marki BMW..to pierwsze moje BMW.. :) wczesniej audi A6 Avant 2017 macie pytania zapraszam na priv. odpowiem na kazde. gregorudi@gmail.com auto potrafi samo podpowiedziec kiedy chamowac,przyspieszac w kwesti eco drivingu..dla mnie jest to swietna zabawa.. wiec sobie pomykam siodemeczka....pozdrawiam
1/3 przebiegu na elktryku, ok 4.5 tkm wiec jesy praktycznie nowy.. co najlepsze za 2mce mam wymiane oleju... powinien miec po 30 tkm ale coz to nowy sinik wiec ma napewno wiecej dotartych drobinek ze zuzycia wiec wymieniam
wczesniej audi A6 2017 Stronic...dobry..ale BMW robi cos wiecej ..nie wiem jak..sam electric to bajka..zasiegi podane przez producenta to ściema... przepraszam ale to prawda opisze ponizej
zajebisty.. wylaczcie tylko funkcje zabezpieczen ..ktora dotyczy powrotu na wasz pas jezdny... opony zjedzie w 1 sezon... nie posiadam Xdrive.. ale opony z tyłu maja o 30% lepszy bieznik.(tak nawiasem)
Hmmm. jest Carbon w kilku miejscach.. sama karoseria jest jeszcze niowa mam kolor czarny ..najgorszy do utrzymania..ale z drugiej strony.. najpiekniejszy dla oka.. kwestia gustu
posiadam lampy led... te lasery to mozna sobie w du.. wlozyc.. mialem matrixy w A6 2017..smiech... BMW przebija po pierwsze.. szybkoscia dzialania..auto z na przeciwka zanim wyjedzie ..juz jest wyciete...a w audi...dopiero ca. 2 sec po oslepieniu kierowcy..swiatla dojazdowe...itp wszystko dziala duzo skuteczniej no i szybciej
brak wiekszej baterii min 35 kwH.. no i ladowania szybkiego.. DC2 to przezytek
dam 5 gwiazdek za sama wentylacje....ale Tu nasuwa mi sie jedna tylko kwestia..klimatronic.. w BMW i standhaizung... troche jest zjebane..dlaczego? BMW samo sobie temperature ustawia na czas odjazdu..to jest ok..tylko dlaczego z naladowanej baterii??? prad zrzera totalnie.. ok rano masz cieplo w aucie aż miło...ale nie masz naladowanej baterii.. dlaczego nie ogrzewa to z silnika... ?
wersja LONG..wiec wszystko jasne..kierowca pasazer 6+
od strony kierowcy wraz za plecami slabe wyciszenie takie odnosze wrazenie..na elektryku..od wlaczenia auta ..wraz z jazda... sorry ale odnosze wrazenie ciszy jakby stalo na postoju..
nie znam bo jest na gwarancji,...poki co nic nie robione..2021.4.. wymiana oleju
bez konkurencji
-zle ustawiona kamera tylna...za duzo wysteje spod klapy -slaba widocznosc w nocy ..podswitlenie wraz z kamera cofania...zenada - klapa tylna bagaznika potrafi miec fochy i czasami po lekkim podniesienu nie otwiera sie do konca

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.0 745e 394KM 290kW [l/100km]

7,3