Oceny Cadillac CTS I

Najnowsze oceny Cadillac CTS I

~Filip M.
Sedan 2.8 i V6 24V 215KM 158kW
Cadillac CTS I
Jestem mile zaskoczony ogólnym odbiorem tego pojazdu jako użytkownik. Zawieszenie jak na "amerykańca" jest bardzo europejskie. Mankamentem może okazać się powolna praca automatycznej skrzyni biegów która nie zawsze wie jaki bieg byłby najbardziej optymalny.
~Żarówa
Cadillac CTS I
Autko bardzo szybkie, komfortowe zawieszenie i wyciszenie kabiny.,bajerów od groma. Do tego zwraca uwagę przechodniów ;) Po pierwszych kosztach "po zakupowych" , jak na razie spokój przejechane 20tys. LPG pasuje jak ulał do tego silnika. Warto kupić doinwestowany egzemplarz, ja niestety musiałem trochę wyłożyć , niepotrzebnie. Polecam.
~Andre
Cadillac CTS I
Auto bardzo wygodne i dynamiczne. Przyciąga uwagę. Daje dużo frajdy z jazdy. Troszkę ciężko się na parkingach manewruje. Dużo bajerów poprawiających komfort podróżowania i dużo systemów polepszających bezpieczeństwo.
~dSR
Sedan 3.6 i V6 24V 258KM 190kW
Cadillac CTS I
Problem jest serwis ASO w Polsce który nie jest w stanie pomóc praktycznie w niczym. Aktualizacja mapy? BRAK / Sprawdzenie VIN'u ? BRAK Zamówić części ? ZAPOMNIJ. Kupując cadillaca jesteś zdany na siebie. Ogólna opinia bez uwzględnienia w/w wywodów to 4/5
~chefren@poczta.fm
Sedan 2.6 i V6 24V 185KM 136kW
Cadillac CTS I
Ciekawa alternatywa dla indywidualistów. Bardzo rzadko spotykany pojazd, nietypowa i kontrowersyjna uroda. W porównaniu z europejską sieczką wart rozważenia. Dyskretny i faktycznie elegancki. Nie ma się czego wstydzić przed europejską konkurencją ani jakości ani osiągów.
~mark0xd@yahoo.com
Cadillac CTS I
Jezdzi sie nim bardzo dobrze, pewnie. Przy spokojnej jezdzie nie slychac silnika, za to przy ostrym przyspieszaniu wydaje dzwiek przypominajacy odglosy Formuly 1 :-) Kierownica ma fantastyczne wspomaganie ale jest jednoczesnie stabilna. Doskonale naglosnienie Bose ze zmieniaczem na 6 plyt, komputer nawigacji GPS ma wlasny naped CDROM. Na jednej plytce mam cala Kalifornie i Nevade...
~Grupa Testująca Motoryzacij
Leprze od BMW 750 L nowego bo posiadałem juz i to jest o wiele leprze
~TVN Turbo Team
Cadillac CTS I
Samochód z klasą. Naprawde piękny przyjemny i ekskluzywny i do tego sportowy
~Andre nara
Sedan 2.8 i V6 24V 215KM 158kW
Cadillac CTS I
Fajnie brzmi, nie za głośno ale przy redukcji fajnie słychać v6. Rozrząd la łańcuszku. (Silnik)
~veron1
Sedan 3.6 i V6 24V 258KM 190kW
Cadillac CTS I
pracuje naprawdę bardzo cicho, a przy depnięciu daje piękny pomruk. (Silnik)