Oceny Cadillac CTS I

Cadillac CTS I - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Cadillac CTS I

~Żarówa
Cadillac CTS I
Autko bardzo szybkie, komfortowe zawieszenie i wyciszenie kabiny.,bajerów od groma. Do tego zwraca uwagę przechodniów ;) Po pierwszych kosztach "po zakupowych" , jak na razie spokój przejechane 20tys. LPG pasuje jak ulał do tego silnika. Warto kupić doinwestowany egzemplarz, ja niestety musiałem trochę wyłożyć , niepotrzebnie. Polecam.
~Andre
Cadillac CTS I
Auto bardzo wygodne i dynamiczne. Przyciąga uwagę. Daje dużo frajdy z jazdy. Troszkę ciężko się na parkingach manewruje. Dużo bajerów poprawiających komfort podróżowania i dużo systemów polepszających bezpieczeństwo.
~dSR
Cadillac CTS I
Problem jest serwis ASO w Polsce który nie jest w stanie pomóc praktycznie w niczym. Aktualizacja mapy? BRAK / Sprawdzenie VIN'u ? BRAK Zamówić części ? ZAPOMNIJ. Kupując cadillaca jesteś zdany na siebie. Ogólna opinia bez uwzględnienia w/w wywodów to 4/5
Sedan 2.6 i V6 24V 185KM 136kW
Cadillac CTS I
Ciekawa alternatywa dla indywidualistów. Bardzo rzadko spotykany pojazd, nietypowa i kontrowersyjna uroda. W porównaniu z europejską sieczką wart rozważenia. Dyskretny i faktycznie elegancki. Nie ma się czego wstydzić przed europejską konkurencją ani jakości ani osiągów.
Cadillac CTS I
Jezdzi sie nim bardzo dobrze, pewnie. Przy spokojnej jezdzie nie slychac silnika, za to przy ostrym przyspieszaniu wydaje dzwiek przypominajacy odglosy Formuly 1 :-) Kierownica ma fantastyczne wspomaganie ale jest jednoczesnie stabilna. Doskonale naglosnienie Bose ze zmieniaczem na 6 plyt, komputer nawigacji GPS ma wlasny naped CDROM. Na jednej plytce mam cala Kalifornie i Nevade...
~Grupa Testująca Motoryzacij
Leprze od BMW 750 L nowego bo posiadałem juz i to jest o wiele leprze
~TVN Turbo Team
Cadillac CTS I
Samochód z klasą. Naprawde piękny przyjemny i ekskluzywny i do tego sportowy
~veron1
Cadillac CTS I
pracuje naprawdę bardzo cicho, a przy depnięciu daje piękny pomruk. (Silnik)
~marco
Cadillac CTS I
zmiany łagodne, niezbyt szybka (w zwykłym trybie), sportowego nie używam (Skrzynia biegów)
Sedan 2.6 i V6 24V 185KM 136kW