Oceny Cadillac CTS I

Oceny Cadillac CTS I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Cadillac CTS I

~San
Sedan 3.2 i V6 24V 223KM 164kW
3.2 posiada 160kw - 218km dla potomności. Silnik niezawodny, skrzynia również. Bardzo komfortowe auto, malutki minus odnośnie spalania - ale decydując się na to auto oczywiście trzeba mieć to na uwadze. Z instalacja lpg nie jest źle.
~Filip M.
Sedan 2.8 i V6 24V 215KM 158kW
Jestem mile zaskoczony ogólnym odbiorem tego pojazdu jako użytkownik. Zawieszenie jak na "amerykańca" jest bardzo europejskie. Mankamentem może okazać się powolna praca automatycznej skrzyni biegów która nie zawsze wie jaki bieg byłby najbardziej optymalny.
~Żarówa
Sedan 3.2 i V6 24V 223KM 164kW
Autko bardzo szybkie, komfortowe zawieszenie i wyciszenie kabiny.,bajerów od groma. Do tego zwraca uwagę przechodniów ;) Po pierwszych kosztach "po zakupowych" , jak na razie spokój przejechane 20tys. LPG pasuje jak ulał do tego silnika. Warto kupić doinwestowany egzemplarz, ja niestety musiałem trochę wyłożyć , niepotrzebnie. Polecam.
~Andre
Sedan 3.2 i V6 24V 223KM 164kW
Auto bardzo wygodne i dynamiczne. Przyciąga uwagę. Daje dużo frajdy z jazdy. Troszkę ciężko się na parkingach manewruje. Dużo bajerów poprawiających komfort podróżowania i dużo systemów polepszających bezpieczeństwo.
~dSR
Sedan 3.6 i V6 24V 258KM 190kW
Problem jest serwis ASO w Polsce który nie jest w stanie pomóc praktycznie w niczym. Aktualizacja mapy? BRAK / Sprawdzenie VIN'u ? BRAK Zamówić części ? ZAPOMNIJ. Kupując cadillaca jesteś zdany na siebie. Ogólna opinia bez uwzględnienia w/w wywodów to 4/5
3,5
~chefren@poczta.fm
Sedan 2.6 i V6 24V 185KM 136kW
Ciekawa alternatywa dla indywidualistów. Bardzo rzadko spotykany pojazd, nietypowa i kontrowersyjna uroda. W porównaniu z europejską sieczką wart rozważenia. Dyskretny i faktycznie elegancki. Nie ma się czego wstydzić przed europejską konkurencją ani jakości ani osiągów.
~mark0xd@yahoo.com
Sedan 3.2 i V6 24V 223KM 164kW
Jezdzi sie nim bardzo dobrze, pewnie. Przy spokojnej jezdzie nie slychac silnika, za to przy ostrym przyspieszaniu wydaje dzwiek przypominajacy odglosy Formuly 1 :-) Kierownica ma fantastyczne wspomaganie ale jest jednoczesnie stabilna. Doskonale naglosnienie Bose ze zmieniaczem na 6 plyt, komputer nawigacji GPS ma wlasny naped CDROM. Na jednej plytce mam cala Kalifornie i Nevade...
~Grupa Testująca Motoryzacij
Leprze od BMW 750 L nowego bo posiadałem juz i to jest o wiele leprze
~TVN Turbo Team
Sedan 3.2 i V6 24V 223KM 164kW
Samochód z klasą. Naprawde piękny przyjemny i ekskluzywny i do tego sportowy
~Szady
Sedan 3.2 i V6 24V 223KM 164kW
Części są ogólnie dostępne i wbrew opiniom ludzi o amcarach tanie; koszty utrzymania tak jak każdego auta z podobnego rocznika np komplet rozrządu 800 zł; tarcze przód 500 zł, komplet klocków przód i tył 300 zł wiec nie ma czego się bać (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )