Najnowsze oceny Cadillac

~Caddy
Sedan 3.6 i V6 24V VVT 258KM 190kW
Cadillac STS I
Auto naprawdę sprawuje się dobrze. Podobnie, jak mój przedmówca, uważam, że Cadillac STS stanowi alternatywę dla Mercedesa E i S oraz BMW 5 i 7 z sześciocylindrowymi i ośmiocylindrowymi silnikami. Jest co prawda problem z autoryzowanymi stacjami obsługi, ale nie mają one zbyt wygórowanych cen za swoje usługi, jak marki wyżej wspomniane. Polecam ten samochód na dalekie przebiegi - nie odczuwa się zmęczenia dzięki wygodnym fotelom, są idealnie...
~Zbigniew
Sedan 4.6 i V8 32V VVT 325KM 239kW
Cadillac STS I
Dobra alternatywa dla Mercedesow klasy E i S z 8 cylindrowymi silnikami. Znacznie lepiej wyposazony niz porownywalne cenowo i silnikowo BMW. Moga byc problemy z serwisem w Polsce. Nie jest to samochod na waskie, polne drogi.
~Andre
Sedan 3.2 i V6 24V 223KM 164kW
Cadillac CTS I
Auto bardzo wygodne i dynamiczne. Przyciąga uwagę. Daje dużo frajdy z jazdy. Troszkę ciężko się na parkingach manewruje. Dużo bajerów poprawiających komfort podróżowania i dużo systemów polepszających bezpieczeństwo.
~sq5lnk
SUV 6.2 V8 409KM 301kW
Cadillac Escalade III
Ciche wygodne bezpieczne i ma odpowiedni silnik czy cos tzreba jeszcze
~kadi wan
SUV 6.0 i V8 AWD ESV 345KM 254kW
Cadillac Escalade II
Super jeżeli tylko mamy za co to jedziemy i o nic nie musimy się martwić :)
~Juby
Kombi 3.6 i V6 24V AWD 264KM 194kW
Cadillac SRX I
Auto bardzo przyjemne wbrew wszelkim opinią tanie w zakupie i utrzymaniu, najbardziej cieszy fakt iż wyróżnia się spośród wszystkich aut na polskich drogach daje poczucie komfortu.
~Zbigniew, Euro-Pol@web.de
Coupe 4.6 305KM 224kW
Cadillac Eldorado VIII
Auto dla lubiacych poszalec i poczuc sie nie doscignionym, z motocyklami do sredniej klasy tez mozna sie scigac daje wielka satysfakcje i ogromne zdziwienie motocyklistow
~chefren@poczta.fm
Sedan 2.6 i V6 24V 185KM 136kW
Cadillac CTS I
Ciekawa alternatywa dla indywidualistów. Bardzo rzadko spotykany pojazd, nietypowa i kontrowersyjna uroda. W porównaniu z europejską sieczką wart rozważenia. Dyskretny i faktycznie elegancki. Nie ma się czego wstydzić przed europejską konkurencją ani jakości ani osiągów.
Dziennik kosztów dla Cadillac
15,5
9,6
~Jacek
Sedan 1.9D 180KM 132kW
Cadillac BLS I
Jest to uzupełnienie mojej oceny sprzed dwóch lat. Nadal jestem zadowolony z mojego Cadi Przez dwa lata i ponad 20 tyś km (nie mam za bardzo czasu aby jeździć), żadnych problemów nie było. Wymieniłem przez ten czas tarcze i klocki hamulcowe, akumulator. Pękła też sprężyna z przodu(nasze równe drogi), wymieniłem obie wraz z łożyskami zwrotnicy(koszt z wym 700 zł), Myślę, że to nie wiele. Nadal z czystym sumieniem mogę polecić to autko.
~Jacek
Sedan 1.9D 180KM 132kW
Cadillac BLS I
Gdy po raz pierwszy ujrzałem to auto w internecie to spędzał mi sen z powiek, po prostu byłem zachwycony. (szkoda, że już zaprzestano produkcji) Nie jestem żadnym rozgorączkowanym fanem motoryzacji więc decyzja o zakupie poprzedzona była dogłębną analizą co do pochodzenia tego modelu oraz dostępności, a co za tym idzie i ceną części. Wszystko spełniło moje wybredne oczekiwania, z przyjemnością wsiadam do tego auta.