Najnowsze oceny Cadillac

~dSR
Sedan 3.6 i V6 24V 258KM 190kW
Cadillac CTS I
Problem jest serwis ASO w Polsce który nie jest w stanie pomóc praktycznie w niczym. Aktualizacja mapy? BRAK / Sprawdzenie VIN'u ? BRAK Zamówić części ? ZAPOMNIJ. Kupując cadillaca jesteś zdany na siebie. Ogólna opinia bez uwzględnienia w/w wywodów to 4/5
~Cadillac owner
Kombi 4.6 i V8 32V AWD 324KM 238kW
Cadillac SRX I
Jest to zdecydowanie komfortowe, przestronne i do tego ze sportowym charakterem auto. Ponadto często robi wrażenie nawet na właścicielach najnowszych modeli prestiżowych aut. Czego więcej trzeba ;) Minusem jest jakość wiązki elektrycznej silnika, która niestety nie wytrzymuje temperatur generowanych przez 4.6.V8. Niemniej jednak, przynajmniej w moim przypadku, koszty napraw są akceptowalne. Często niższe niż w przypadku europejskich czy...
~Andrzej
Kombi 3.6 i V6 24V AWD 264KM 194kW
Cadillac SRX I
Wnętrze trochę słabo spasowane.Kokpit wygląda jak by pochodził od innego auta .
Dziennik kosztów dla Cadillac
15,5
16,4
10,0
~ozzzi
SUV 6.0 i V8 AWD 345KM 254kW
Cadillac Escalade II
Przewspanialy samochod,niemajacy zadnych konkurentow,nawet smiem twierdzic ze nowy model nie jest tak udany, a jeslichodzi o auta europejskie(mimo ze niektore produkowane w USA)jak Q7,x5,Range,Ml itp. sa pod wzgledem luksusu,niezawodnosci,przestrzeni i klasy daleko stylu-o kwestiach wygladu zewnetrznego trudno tu rozmawiac bo to kwestia gustu-dla jednych(takich jak ja)przepiekny a dla innych bez-sprzeczny brzydal i landara....uwielbiam go!!!!!
~Jacek
Sedan 1.9D 180KM 132kW
Cadillac BLS
Gdy po raz pierwszy ujrzałem to auto w internecie to spędzał mi sen z powiek, po prostu byłem zachwycony. (szkoda, że już zaprzestano produkcji) Nie jestem żadnym rozgorączkowanym fanem motoryzacji więc decyzja o zakupie poprzedzona była dogłębną analizą co do pochodzenia tego modelu oraz dostępności, a co za tym idzie i ceną części. Wszystko spełniło moje wybredne oczekiwania, z przyjemnością wsiadam do tego auta.
~Żarówa
Sedan 3.2 i V6 24V 223KM 164kW
Cadillac CTS I
Autko bardzo szybkie, komfortowe zawieszenie i wyciszenie kabiny.,bajerów od groma. Do tego zwraca uwagę przechodniów ;) Po pierwszych kosztach "po zakupowych" , jak na razie spokój przejechane 20tys. LPG pasuje jak ulał do tego silnika. Warto kupić doinwestowany egzemplarz, ja niestety musiałem trochę wyłożyć , niepotrzebnie. Polecam.
~Michal.K
Sedan 1.9 16V TiD 150KM 110kW
Cadillac BLS
Bardzo dobra jakosc wykonania ,samochod dopracowany ogolnie mile zaskoczenie balem sie silnika fiata.Znudzilo mi sie juz to auto ale nie sprzedam zostawie zonie .
SUV 6.2 V8 409KM 301kW
Cadillac Escalade III
Jedyny w swoim rodzaju, trzeba się przejechać i napewno będziesz go chciał w moim przypadku chciała :)
~4you
Coupe 4.6 299KM 220kW
Cadillac Eldorado VIII
Piękne V8 z duszą i prawdziwym drewnem - dalsze auta to lipa. No może silniki były ok reszta plastik. Polecam jako 2 , 3 auto alternatywa dla W124 500 itp. Auto działa pozytywnie na wszystkich.
~michał
Sedan 4.6 i V8 275KM 202kW
Cadillac DTS
Niebywała limuzyna za ułamek procentowy ceny aut klasy premium typu bmw 7 audi a8 czy mercedes s. Nieco gorsze wykończenie ale za tą cenę na pokładzie wentylowane fotele czy podgrzewane i pompowane są w standardzie.