Oceny Chevrolet Astro II

Najnowsze oceny Chevrolet Astro II

~norA
Minivan 4.3 i V6 4WD 200KM 147kW
Chevrolet Astro II
(Jest wiele błędów odnośnie spec. wyboru auta na tej stronie) Niniejsza ocena dotyczy amerykańskiej wersji Astro EXT (dłuższe nadwozie) rocznik modelowy 1996 z silnikiem 4.3 V6 Vortec i oczywiście automatem 4-biegowym z napędem tylko na tył (RWD) bez LSD, zmodyfikowanej na tzw. salonkę (conversion van). Jest to bliźniaczy model z GMC Safari (różnice jedynie wizualne), więc moją opinię można także przypisać do tego modelu. Posiadając...
3,1
Minivan 4.3 i V6 4WD 192KM 141kW
Chevrolet Astro II
kiedys bardzo dobre auto , z latami jakosc spadala znacznie . obecnie wycofane z produkcji i nie zastapione niczym podobnym (mam na mysli wersje cargo) . ocena jest bardzo subiektywna ,moj rocznik nie rzucil mnie na kolana z zachwytu ,a raczej rozczarowal jakoscia wykonania oraz trwalosci osprzetu mimo niezbyt ciezkiej eksploatacji.
~Borys
Minivan 4.3 i V6 192KM 141kW
Chevrolet Astro II
Jeżeli mowa o całokształcie to nie mogę dać innej oceny. Samochód prawie idealny. Prawie o czym napiszę niżej. Rok produkcji 1997 bo nie można było wybrać innego.
dystansuje wszystkie T4 w kazdej mozliwej wersji,vito,caravany,sharony,itp
~safari11
Chevrolet Astro II
samochód jest bardzo wygodnym autem , którym trzeba jeżdzić spokojnie i z fasonem a daleko zajedziesz.
Minivan 4.3 i V6 4WD 200KM 147kW
Chevrolet Astro II
6 cylindrow 190 KM bardzo dynamiczny jedyny minus to duze zuzycie paliwa - okolo 15 mil z galona
~MS
Chevrolet Astro II
Warty ceny. Ładny i szybki.