Szukaj

Informacje o Chevrolet Astro II

Lata produkcji: 1994 – 2005
Segment: VANy

Chevrolet Astro II – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Ogólna ocena
4,2 /5 Średnia dla segmentu 4,1
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Karoseria + Bezawaryjność (poważne usterki) + Bezawaryjność (drobiazgi)

Wady

- Stosunek jakość/cena - Układ jezdny - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Wybrane oceny

4,6
~norA
Minivan 4.3 i V6 4WD 200KM 147kW
Chevrolet Astro II
(Jest wiele błędów odnośnie spec. wyboru auta na tej stronie) Niniejsza ocena dotyczy amerykańskiej wersji Astro EXT (dłuższe nadwozie) rocznik modelowy 1996 z silnikiem 4.3 V6 Vortec i oczywiście automatem 4-biegowym z napędem tylko na tył (RWD) bez LSD, zmodyfikowanej na tzw. salonkę (conversion van). Jest to bliźniaczy model z GMC Safari (różnice jedynie wizualne), więc moją opinię można także przypisać do tego modelu. Posiadając doświadczenie w posiadaniu przez lata różnych modeli amerykańców (full size, minivan, van, 4x4/SUV), a nie bazując na zabobonach, ten klasyczny van bardzo pozytywnie mnie zaskoczył w wielu aspektach, przy tym po raz kolejny obalając kilka wyssanych z palca mitów, które chyba na stałe przywarły do aut amerykańskich...
3,1
~pesaq@sbcglobal.net
Minivan 4.3 i V6 4WD 192KM 141kW
Chevrolet Astro II
kiedys bardzo dobre auto , z latami jakosc spadala znacznie . obecnie wycofane z produkcji i nie zastapione niczym podobnym (mam na mysli wersje cargo) . ocena jest bardzo subiektywna ,moj rocznik nie rzucil mnie na kolana z zachwytu ,a raczej rozczarowal jakoscia wykonania oraz trwalosci osprzetu mimo niezbyt ciezkiej eksploatacji.
4,9
~Borys
Minivan 4.3 i V6 192KM 141kW
Chevrolet Astro II
Jeżeli mowa o całokształcie to nie mogę dać innej oceny. Samochód prawie idealny. Prawie o czym napiszę niżej. Rok produkcji 1997 bo nie można było wybrać innego.
Chevrolet Astro II