Lista ocen Chevrolet Aveo T200 Hatchback (136) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~glt882000@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
przy dynamicznej jezdzie biegi te niskie jakby zmienialy swoje polozenie, ale sa lepsze marki i maja gorsze skrzynie
~janukro@interia.pl
Hatchback 1.4 i 16V 94KM 69kW
zimna buczy(po wciśnięciu sprzęgła przestaje-pewnie jakieś łożysko, ale jest gwarancja -czekam aż się rozsypie) chaczy na 1 i 2 biegu
~Królewicz
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Haczy. Gdy zimna źle wchodzą biegi -zwłaszcza jedynka i dwójka. Na wolnych obrotach buczy . Po wciśnieciu sprzegła przestaje.
~Marcin A.
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
ogólnie rzecz biorąc działa poprawnie, tylko czasem z lekkim oporem wchodzi bieg 3 , wsteczny wbrew pozorom całkiem nieżle
~assa
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
ja z nią nie mam problemów. Skok ciut za duży, ale wybór biegów precyzyjny. Szkoda, że dźwignia porusza się jakby w smole...
~karol
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Skrzynia strasznie nie precyzyjna, duże luzy samego drążka, jednak biegi wchodzą na swoje miejsce
~Abe
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Czasem coś nie wchodzi, czasem są problemy z 1 i wstecznym, ale nie odbiega to od normy w tej klasie.
~kierowcA
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Klika niczym mysz komputerowa, bardzo długi skok. Problemów raczej nie ma (mały przebieg)
~Stefan
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
1. Skrzynia chodzi przyzwoicie, wsteczny czasami nie wejdzie za 1 razem, ale ogólnie jest OK

Chevrolet Aveo T200 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jaca
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Miałem lepsze(ale to był Ford).Poważnie to przyzwoita,czasami wsteczny wchodzi za drugim razem.
Chevrolet Aveo T200 Hatchback