Ocena kierowcy - Chevrolet Aveo T200 Hatchback

WiHuRa, 18 lat temu
Silnik 1.2 i 72KM 53kW
Rok produkcji 2004
Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Jestem niezmiernie zadowolny z zakupu, wybor moj ksztaltowal sie miedzy Getzem, Fabia, Clio, Thalia, Panda. Wybralem Aveo i nie zaluje! Dla fanow muzyki: sprzet Blaupunkta i 4 glosniki w standardzie graja rewelacyjnie, bardzo fajny sprzecik!
Silnki pracuje cicho, przy spokojnej jezdzie i wlaczonym delikatnie radio nie slychac nawet 120-130 km/h, czasem jak sie popatrzy na licznik to az dziw bierze ze juz taka predkosc :) Moje wszystkie ponizsze doswiadczenia beda sie opierajac na porownaniach glownie do Yaris i Xary i Astry Classic gdyz tymi autakim duzo jezdzilem.
Wbrew opiniom tutaj pisanym skrzynia prezentuje sie u mnie znakomicie. Chodzi lekko, biegi wchodza tam gdzie trzeba, wsteczny bez problemowy. Jestem mile zaskoczony!
Na trasie przy zakretach i wybojach troche go chwiele, pewne objawy nadsterownosci ale przy tak malym autku nie mozna wymagac cudow.
Nie narzekam, jestem nauczony jezdzic do tylu na lusterka i jak dla mnie widoczosc do tylu jest przyzwoita, jezdze takze Yaris i Xara i widczosc powiedzialbym ze nawet lepsza. Do przodu rowniez przyzwoicie, choc slupki duze ale idzie sie przyzwyczaic
Mniejszy bagaznik niz u konkurencji - 220l. Ja jezdze sam lub we dwoje z dziewczyna, zakupy, wyjazdy, nie brakuje miejsca.
Wersja bez klimy. Poza tym jest mi zawsze goraco wiec wetylacja malo uzywana :) trudno powiedziec jak dla mnie spelnia wszystko czego oczekiwalem.
W tej klasie segmentu B jak i klasie cenowej poprostu rewelacja!! W srodku wrazenie jakby siedzialo sie w minivanie. Niesamowite.
Jak pisalem juz wyrzej, slinki pracuje cicho a do tego swietne wyciszenie sprawie ze nie slychac jego pracy, czasem trudno ocenic czy auto jest na chodzie :)
Nie mam ciezkiej nogi, jezdze ekonomicznie. jestem zadowolny ze spalania poniewaz autko pali mi mniej niz producent wskazuje, ceny przegladow w normie. na pewno w tej klasie sa autka ktore pala mniej ale za to Aveo ma inne plusy ktore przyslaniaja tego minusa :) Przypomnie ze to slinki 1,2 V8.
Poduszka kier, wspomaganie, elekt. szyby, reg, kierownicy i siedz. kierowcy, centralny zamek, immobliser, radio + 4 glosniki, lakier metalic, niesamowita przestrzen w srodku, swietna kultura pracy slinka, fajna skrzynia milo dlugich przelozen (ale przeciez to miejski samochodzik), rewlacyjny sprzet audio, za 34510 zl rocznik 2004 (auto kupione w tym roku po promocji). Jestem bardzo zadowolny. W tej cenie mozna kupic fiata z lepszym wyposazeniem - dziekuje za fiata, juz mialem, w rodzinie jest kilka - nie polecam!
bez problemów jak do tej pory
bez problemów jak do tej pory