Ocena kierowcy - Chevrolet Aveo T200 Hatchback

Zygmunt, 17 lat temu
Silnik 1.2 i 72KM 53kW
Rok produkcji 2005
Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Jak na silnik 1,2 jestem bardzo zadowolony. Na 5 jeżdżę z bardzo małymi prędkościami (lenistwo) - silnik nie szarpie. Przyspieszenia dla tej mocy w normie. Małe zużycie paliwa. W mieście (Warszawa) od 6 litrów w lato do 7,5 l w zimie. W trasie około 5,2 litra przy 90 km/h
Skrzynia bardzo dobrze "zestopniowana". Ciężko wchodzą biegi
Nie jestem specjalistą. Chyba jest przeciętnie - jak u konkurencji.
Do przodu dobrze, do tyłu gorzej - mała tylna szyba
Często przy zmianie kierunków nichcący włączam długie światła. Nie zdarzało mi się to w poprzednich samochodach. Odwrotnie w niż w moich poprzednich samochodach kręci się korbka do otwierania szyb , oraz włącza wycieraczki.Ciągle się mylę. Wysoka osoba może mieć kłopoty z prawą nogą . Ja mam 182cm wzrostu i muszę daleko odsuwać fotel ponieważ się nie mieści pod deską rozdzielczą Przy tym punkcie muszę dodać że tylna półka to jakieś nieporozumienie. Zagłębienie zamiast być prostokątne jest skośne. Przy podnoszeniu klapy bagażnika wszystko spada! Praktycznie brak schowków na przedmioty. Przy malutkim bagażniku to tragedia
Jak w innych. Może być
Uważam że jest ponadprzeciętna. Niestety kosztem bagażnika!
Nie jestem zadowolony. Słychać silnik i każdą nierównośc w jezdni
Jestem zadowolony. Zużycia podałem wcześniej
Zanikają cyfry w liczniku przebiegu kilometrów. Zepsuł się zegarek. Kłopoty z zamykaniem tylnych prawych drzwi (trzeba było regulować ). Podobnie z klapą bagażnika.
Teoretycznie nic,ale... z przodu słychać jakieś stuki. Serwis twierdzi "że ten model tak ma" Ostanio zauwazyłem głośną pracę szczeki hamulcowej z przedniej lewej strony. Ciekawy jestem co usłyszę w serwisie?

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 i 72KM 53kW [l/100km]

6,4