Lista ocen Chevrolet Aveo T200 (71)

~MAREK@KONIN.LM.PL
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
dlaczego, ano dlatego ze przy przebiegu takim jak podalem silnik nie daje rady, na benzynie jak i na lpg rwie sie na kazdym biegu, gdy dodaje gaz, ppo prostu przerywa, UWAGA NIE POLECAM, KUPCIE FABIE (Silnik)
3,7
~Legiapany resztaChamy
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Auto ogolnie tylko do miasta, irytujace niedoskonalosci typu brak wycieraczki tylnej brak filtra kabinowego, uszczelki boczne nic nie zbieraja, autem przejechalem 30 tys. dosc zwawy na pierwzym biegu, z calą rodzina sie dusi :) blacharka maska, dzwi kier. i dzwi za kier. zrzera juz mocno ale widze inne na ulicy i sa ladne wiec moze moj taki typ
4,1
~Marcin A.
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
za te pieniadze otrzymuje sie auto całkiem niezłej klasy z niezłym wyposażeniem z pewna techniką GM
3,2
~adolf66
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Jak na taką moc to ma kopa, i jest cichy podczas jazdy, nawet jak się bardziej wciśnie pedał gazu. (Silnik)
~Wojtek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Jak był nowy biegi wchodziły trochę opornie, teraz jest o-key, to kwestia wprawy. (Skrzynia biegów)
3,7
~Królewicz
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Ogólnie niezłe auto, ale wiecej mogę powiedzieć dopiero po przejechaniu conajmniej 100.000 km.
3,5
~Prokopiew
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Po 8000 km zaczął mi lepiej pracować w zakresie obrotów 1500 - 5500. Jest bardziej elastyczny. (Silnik)
~petrus4@o2.pl
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
w porządeczku bez żadnych problemów, bardzo zwinny, prawdziwy opel (Silnik)
~Wojtek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Robi się głośno wewnątrz przy szybkości ponad 120km/h, ale przeszkadza to tylko przy słuchaniu radia. (Wyciszenie)
Dziennik kosztów dla Chevrolet Aveo T200
7,7
8,8
~Szary
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
8 lat użytkowania, 200 000 km, auto tanie w zakupie, pojawiają się drobne usterki, ale generalnie nie spędzałem życia u mechaników i zawsze dojeżdżałem do celu. Kilka usterek pojawiło się krótko po upływie gwarancji, a z czasem było coraz lepiej. Silnik niezawodny, do tej pracuje idealnie, oczywiście przy regularnym serwisowaniu. Jeździłem zarówno po mieście jak i w dłuższe trasy i nawet kilka godzin jazdy nie męczy. Jest dość wygodnie, tylko...