Lista ocen Chevrolet Aveo T200 (71)

~CyBuL
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Jestem zadowolony z zakupu. Jak napisałem wyżej jestem nastawiony pozytywnie. Samochodu nie kupuje sie, żeby ktoś podziwiał znaczek na masce tylko dla siebie. Ładny nowoczesny design, trzy letnia gwarancja mechaniczna, sześcioletnia perforacyjna. Dobrze rozwinięta sieć servisowa i trzy letni assistance. Niezłe wyposażenie. Nie podoba mi się tylko, że nie mogłem zamówić silnika 1.416V z uboższym wypsoażeniem. Przez co cena jest za wysoka....
~Łukasz Sakwa
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Auto kupiłem trochę z przypadku i nigdy nie pomyślałbym, że będę jeździć nim przez 8 lat... Za całokształt daję solidne 4+. Jak na swoje niewielkie gabaryty bardzo dobrze i wygodnie się prowadzi. W sam raz do miasta i na niezbyt długie podróże. Jednak autostrady odradzam bo bardzo się tam męczy...
~assa
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Jest to auto które mi się podoba. Nie pozuje na samochód wyższej klasy niż jest. Tym którzy wybrzydzają na jakość plastików, na osiągi, na design powiedzieć mogę tylko tyle, że ze te pieniądze nie można spodziewać sie niczego specjalnego. Na czymś trzeba było zaoszczędzić w procesie produkcji abyśmy my mogli cieszyć się niską ceną. Niską ceną za przyzwoite auto...
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
jak na auto do pzremieszcania sie z punktu A do punktu B idealne za ta cene i bogado wyposarzone malo awaryjne z doskonalym prostym i trwalym zawieszeniem. Dość wysoko zawieszone (jak na sedany) ale w miescie to sie przydaje. Na trasie troche zachowuje sie jak żagiel przy bocznych wiatrach trzeba uważać
4,1
~Krzysiek
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Samochód pierwszy raz zobaczyłem jak już mi go przywieźli pod dom po zakupie. Wiec tak trochę zostałem nim uszczęśliwiony. Pierwsze wrażenie- ogromny silnik i kabina pasażerska, bardzo dużo miejsca na miejscu kierowcy. Drugi raz bym go nie kupił ale tylko dlatego że jezdze sam i po mieście a ten samochód jest za duży- a kupiłem go dlatego że znam poprzedniego właściciela i cena była na poziomie SC
3,8
~Kamil Niezadowolony
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
za tę cenę nie można się spodziewać żadnych rewelacji... doskonałe hamulce i cicha praca silnika to niewątpliwie plusy, ale zużycie paliwa i koszty związane z eksploatacją czyli części i mechanika zabójczo drogie, serwisanci niemili i wiecznie robią wielką łachę, że sie u nich pojawia klient. Traktują cię tak jak w urzędzie skarbowym albo ZUSie. I to dlatego nie polecam tego samochodu
~Undert
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Kazdy samochod ma wady. Ten model tez je ma. Ale ma tez mase zalet ktorych nie ma konkurencja :)
~M.K vasko@op.pl
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Dobre ato z bogatym wyposażeniem klima 2 poduszki elektryka przenich drzwi, radio cd rds 4 glosniki (blaupunkt), GAZ LPG, za niecale 39000 jest w sam raz! -przynajmnie dla mnie