Lista ocen Chevrolet Aveo T300 (18)

~mariobros
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Naprawde, same pozytywy. Auto wyglada zadziornie, acz bardzo atrakcyjnie dla oka. Dzieci bardzo je lubia.
~Incognito
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Stosunek jakość / cena trudny do pobicia. Za wydane pieniądze otrzymuje się dobrze jeżdżące aut, które nie pochłania jakichś nieprzytomnych ilości paliwa. No i wygląd auta - doprawdy korzystna odmiana, auto zwraca uwagę i powoduje, że przechodnie potrafią się zapatrzeć :)
~Balu
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Jestem bardzo miło zaskoczony, autko warte ceny, płyta podłogowa jest współdzielona z Oplem Mokką i nowym Oplem Corsą który dopiero pojawi się na rynku. Chevrolet powinien zmienić nazwę, bo Aveo kojarzy się z autkiem produkowanym na Żeraniu (Daewoo Kolos), a nowe Aveo nie ma nic wspólnego ze swoim starszym bratem.
3,5
~pezet
Sedan 1.4 100KM 74kW
Mam mieszane uczucia bo auto piękne i jeździ dosyć dobrze ale rozkraczyła mi się skrzynia biegów trzeciego dnia użytkowania! Co prawda serwis naprawił to w jeden dzień i twierdzili, że nic nie wymieniali tylko wyregulowali ale kosztowało mnie to sporo nerwów (telefon po lawetę, auto zastępcze z polisy oraz wycieczka do serwisu do sąsiedniego miasta po odbiór ponowny auta...)
~GrubyMisiu
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Generalnie bardzo fajne auto segmentu B. Rewelacyjny stosunek cena/"ilość auta".
3,2
~asinus
Sedan 1.4 100KM 74kW
Auto zgrabne, wygodne i dobrze się prezentujące, ale dopiero po kupnie można zauważyć, że jest paliwożerne i do oszczędnych nie należy. Jeśli dołożymy do tego cenę paliwa to lepiej przesiąść się na nieco droższą markę ale za to mniej spalającą.
~Maciek
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Moim zdaniem auto bardzo udane pod względem wyglądu z zewnątrz jak i wnętrza-bardzo nowoczesne. Silnik starej konstrukcji Opla, znany z Asrty, rozrząd na łańcuszku, więc raczej niezawodny. Przy dosyć intensywnym użytkowaniu (ok. 2700 km/miesiąc) nie mam żadnych negatywnych uwag do tego auta. POLECAM
~LaoZ
Sedan 1.4 100KM 74kW
Auto 5/5 - szukam teraz drugiego takiego dla małżonki.
~Tobol1990
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Silnik jest dobry, ale mógłby mieć trochę lepszy moment obrotowy przy niskich obrotach. (Silnik)
~OPEC
Sedan 1.4 100KM 74kW
Zdecydowanie polecam Nowego Chevroleta Aveo - auto jest niezwykle stylowe , piesi zwracają na nowego CHEVI uwagę. Dobre wyposażenie ,sportowa sylwetka auta, unikatowy kokpit w środku, nowoczesne rozwiązania technologiczne i atrakcyjna cena.