Oceny Chevrolet Cruze I Sedan 1.8 16V DOHC 141 KM 104 kW

Chevrolet Cruze I Sedan 1.8 16V DOHC 141 KM 104 kW - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chevrolet Cruze I Sedan 1.8 16V DOHC 141 KM 104 kW

~roma
Chevrolet Cruze I
Szyba przednia - masakra. Rysuje sie jak czort. Najlepiej to nie używać wycieraczek i jej nie myć.
~Blue Howard
Chevrolet Cruze I
GODNY POLEENIA - JAKBYM MIAŁ WYBIERAĆ JESZCZE RAZ WYBRAŁ BYM CRUZA !!!
Chevrolet Cruze I
Za tą cenę samochód jak najbardziej godny polecenia, widać że Chevrolet zrywa z wizerunkiem Daewoo, na tej samej płycie podłogowej jest montowana także Astra J, natomiast przewagą Cruzea jest bagażnik którego w Astrze praktycznie nie ma.
~Diego23
Chevrolet Cruze I
Jak za te pieniądze szkoda nawet zawracać sobie głowę małymi i plastikowymi hatchbackami. Najbardziej zaskoczyło mnie niskie spalanie,a dopiero później wyposażenie.
Chevrolet Cruze I
Świetny wygląd auta. Nie przesadzam, dla mnie jest po prostu śliczne. Deska rozdzielcza świetnie zaprojektowana. Jedyną wadą jak dla mnie jest brak koła zapasowego(zestaw naprawczy) oraz to że auto wewnątrz zrobione jest w całości z plastyku. Auto Lepiej wygląda od całej gamy Audi i Volkswagenów czy BMW. Jedyni konkurenci to Volkswagen Passat CC oraz Insygnia i opel Astra IV w hatchbacku.
Chevrolet Cruze I
OK.Poza uwagami wcześniej wskazanymi. Przez jakiś moment piszczały przy hamowaniu hamulce. Przy cofaniu występuje to od samego początku.
3,3
~Ikar
Chevrolet Cruze I
Nubira II 1.6 SX, z 2000 roku, którą jeździłem 11 lat od nowego, była o wiele lepszym samochodem.
~Warszawiak
Chevrolet Cruze I
Samochód wart swojej ceny. Duży, bezpieczny, wygodny, świetnie wyposażony, z mocnym silnikiem. Bardzo atrakcyjny wygląd zewnętrzny, bardzo ładne wnętrze. Materiały wykończeniowe twarde, za to nie wyglądają tandetnie. Za tą cenę nie znajdziecie większego, lepiej wyposażonego i mocniejszego samochodu.
~xyz
Chevrolet Cruze I
Bardzo dobry i ładny kompakt za bardzo dobrą cenę.
Chevrolet Cruze I
Samochód bardzo ładny z zewnątrz oraz wewnątrz, przyzwoicie wyposażony oraz ładnie wykończony. Silnik 1.8 sporo spala, ale jest wystarczająco mocny, fajnie brzmi oraz ze względu na prostą konstrukcję zapewne będzie trwały. Zawieszenie zestrojono jak dla mnie sztywno przez co samochód się świetnie prowadzi, jednak niektóre nierówności szczególnie poprzeczne są odczuwalne i słyszalne w środku. Ogólny komfort jazdy na bardzo przyzwoitym poziomie.